Wpis z mikrobloga

@LouisCypher żebyś nie popełnił tego samego błędu co ja, to poinformuje Cię, że gra w podstawce zawiera może ze 3 znane kawałki, reszta płatna, sprawdź sobie ceny w psstore. Ale gra się przyjemnie.

@LouisCypher: fajne są zestawy rivlas z Band in the Box (gitara+perkusja+mikrofon) w dodatku jest kilka znanych kawałków, ale też bez szału. DLC są za 7~ zł. Jeszcze rok temu było tak, że najtaniej zestaw na PS4 wychodziło kupując XB1 i RB4 na xboxa :P
@LouisCypher: Można je składać - spuszczać nóżki tak, że całość jest wysoka na ok. 50 cm. Ogólnie dość spora sprawa. Podstawa jest dość szeroka, na oko 100x60 cm, mogę pomierzyć jak będę w domu :P
@Staxu kuurwencka, no marzenie taką perkę dostać... Ale ceny serio potrafią zabić. No aaale... Chyba w przyszłym miesiącu wjedzie, albo coś... Full zestaw na imprezy idealna sprawa :D
@Staxu jeszcze pytanie, jako że złapałem Cię jako aktywnego gracza. Jak rozwiązałeś sprawę piosenek? Większość jest regionalizowanych i niedostępnych w Polsce. Jak je kupujesz?