Wpis z mikrobloga

Postanowiłem ostatnią ligę weekendową zagrać totsem Donnarumy na bramce. LW rozpocząłem dopiero wczoraj późnym wieczorem i wbiłem na spokojnie G1. W pewnym momencie miałem bilans 18:4, ale później weszło zmęczenie itp, trochę pecha i handicapu i skończyło się jak zawsze.

Niektórzy wiedzą, że nie było dla mnie bramkarza nawet porównywalnego do Courtois, którym rozegrałem bardzo dużo meczów i bronił bardzo dobrze. DDG dla mnie to placek, VDS mnie nie przekonał, bo kładł się jak głupi. Grając Donnarumą mile się zaskoczyłem, a mam duże wymagania co do bramkarzy (Courtois łapał bardzo dużo, i proste piłki i te spektakularne). Włoch łapał strzały z dystansu, ale też radził sobie sam na sam i miał kilka spektakularnych interwencji, których placek DDG na sto procent by nie zrobił. Bronił piłki z główki toty Ronaldo z 5 metrów, bronił nogami i rękami sporo akcji sam na sam. Nie sądziłem, że będzie taki dobry. Grał na 8 zgrania, co nie ma żadnego znaczenia. Trafiałem na niego bardzo często podczas meczów w LW i tam też dobrze bronił. Może to tylko początkowy przebłysk u mnie, nie wiem, ale dam mu szansę w innych meczach dopóki go nie przepale w jakimś sbc o ikonę.

Dobry bramkarz, polecam.
#fut
  • 9
  • Odpowiedz
@Wojtini1996: Też grałem TOTSem Gigiego i też było ok - żadnego babola nie wpuścił, a to najważniejsze, miał kilka na prawdę dobrych interwencji, pewny na przedpolu, refleksem się popisywał raz za razem i zasięg ramion ma znaczenie.
  • Odpowiedz
@chim3ra: Wzrost porównywalny do Courtois, którym gra mi się najlepiej, chyba cm różnicy, także to prawie nic. Wysoki, duże ręce, nie myślałem, że ktoś oprócz Tibo mi się spodoba. Szkoda, że pójdzie na przepalenie xd
  • Odpowiedz
@chim3ra: @Wojtini1996: grając w LW czy DR 3 liga to wydaje mi się, że Dollaruma sprawiał mi najwięcej problemów. Często łapał trudne piłki czy setki przez dobry zasięg ramion. Łatwiej było strzelić mu z pierwszej piłki zza pola karnego niż z 5m z czystej wypracowanej pozycji. Totsa Sirigu też często spotkałam i wydawał się okej, ale lepszy Gigi. To kolejny bramkarz po DDG, na którego nie lubię grać, bo mi
  • Odpowiedz
@Roxi5017: Według mnie chyba zasługuje na miejsce w topce obok Courtois. A nie chwaliłem żadnego bramkarza poza Tibo w tej fifie. Z pierwszej piłki babole puszcza każdy. Ja lubię grać na DDG, bo to placek. Czasami coś mu sie odpali i łapie wszystko, ale i tak to placek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@DramaMaker: Bernardo też kot, niestety go przepaliłem w sbc. xd
  • Odpowiedz