•  

  WSZYSTKIE POSTACI SĄ FIKCYJNE ZBIEŻNOŚĆ Z PRAWDZIWYMI NICKAMI ZUPEŁNIE PRZYPADKOWA!

  Shiciarze... tzw ludzie którzy lubią topić pieniądze, kupując nic nie warte coiny np. ethreum czy lisk.
  Wiadomo, zdarza się czasem, że ktoś zmanipulowany opinią publiczną utopi kasę, niestety na każdym kroku jest tylu oszustów, że każdemu może się zdarzyć zbładzić i kupić shit, NORMALNY człowiek przejdzie się raz, posypie głowę popiołem i dalej nie brnie w to gówno, przemyśli sprawę sprawdzi co i jak i inwestuje w #bitcoin jedyną słuszną walutę przyszłości.

  Sprawdźmy kto kryje się po pojęciem prawdziwego shiciarza:

  1. thermicznypolak - SZALONY RUMUN, człowiek legenda, pieczenie jego dupska czuć już na księżycu, on nienawidzi bitcoina, jest tak strasznie ogarnięty swoim szaleństwem, że powinien przyjrzeć mu się psychiatra. Człowiek ten chwalił się podrobionymi w paincie wynikami swoich zarobków, ale łatwo się domyślić, że najprawdopodobniej utopił całą zarobioną kasę w gówno typu ethereum i liczy, że mu urośnie. Kojarzy mi się z gollumem - dla niego nie ma ratunku.

  2. ZX spectrum - hehe udaje, że zna się na wszystkim, ale naprawdę jest głupi jak but, nie potrafi ogarnąć zakupu nart w lipcu, chwalił się tutaj już nawet swoim dzieckiem, chce zaistnieć w sieci bo niestety nie ma przyjaciół. Jest smutny jak szafka w klozecie. Na swoich inwestycjach głownie traci. Lepiej dla niego by trzymał się z dala od krypto.

  3. hujllo - psychopata, konfident z milionem kont multi, na szczęście nie ma go już z nami, człowiek ten również ma problemy psychiczne, obraża, szczuje i kabluje >> nie polecam allegrowicza

  4. jim banmin - jeśli chcecie zarobić, róbcie odwrotnie niż on pisze, piękny antywskaźnik. Również ma zaburzenia.

  Jak widać, shiciarze to osoby z zaburzeniami psychicznymi, mają problemy bo utopili kasę.
  Pochylmy się nad nimi i wybaczmy im ich błedy.

  #bitcoin #kryptowaluty