Gorące dyskusje ostatnie 12h

Tak mniejsze z rana naszło coś i podzielę się z wami. Nie ma według mnie większego raka niż wieczór panieński lub kawalerski. Co to jest w ogóle za marny zwyczaj? Weź chodź najebiemy się, pójdziemy do klubu i będziemy macać dupeczki xD albo weź Kasia zamówimy Ci striptizera któremu będziesz mogła skoczyć na bolca ale to nie zdrada wiesz? Bo co wydarzyło się na panieńskim to na panieńskim zostaje xD

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #seks #seksy #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #malzenstwo
    pokaż całość

odpowiedzi (78)

Czy Was też to wkurwia jak stoicie przed wjazdem na rondo, czekacie bo ktoś z lewej jedzie rondem, a tu nagle myk, zjeżdża we wcześniejszy zjazd w ogóle tego nie sygnalizując prawym kierunkowskazem?
    A Ty stoisz jak baran i czekasz, czasem nawet kilka aut pod rząd tak przejedzie i skręci, bo taki książę/ księżniczka nie ma siły przesunąć rączką.
    Nie wiem czy poprawnie korzystać z ronda potrafi z 50% kierowców, wydaje mi się, że jednak mniej niż połowa.
    A jeszcze niektórzy mają włączony lewy kierunkowskaz podczas jazdy rondem co jest już totalnym dzbaństwem i chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego.
    Ustawiłbym przy każdym bardziej ruchliwym rondzie patrol #policja, żeby zatrzymywał i edukował po kolei takich delikwentów.
    #polskiedrogi #polska #motoryzacja #stopcham #gorzkiezale #zalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (99)

• odpowiedzi (34)