Wpis z mikrobloga

Mircy, skad bierzecie przepisy na obiad? Macie jakieś stronki czy jestescie top szef i jedziecie z głowy? Jeśli to pierwsze to podajcie coś z czego korzystacie. Mogą być nawet dania wege nawet bo ile można tego mięsa codziennie wpierdzielać. Jakieś gotowe sprawdzone przepisy też chętnie wypróbuję, dawajcie co macie. #gotowanie #wegetarianizm #gotujzwykopem
  • 10
@Gunwiarz: kiedyś patrzyłem na przepisy.net teraz lecę na czuja, lubie mało soli trochę przypraw, mogę polecić: weż obsmaż schab posmaruj majonezem na to por, ketchup i marchewkę wrzucasz do piekarnika na 30 min. Kalorycznie ale jakie smaczne
Ja nigdy nie uczyłem się gotować, nigdy nie korzystałem z żadnego przepisu (no chyba, że chodzi o proporcje składników w jakimś cieście, to wtedy tak, ale nie czaję jak można szukać np. przepisu na sałatkę xD) wszystko sobie wymyślam i chyba nieźle mi wychodzi. Mam ochotę na coś z ananasem to sobie robię curry z ananasem. Mam ochotę na coś pomidorowego to sobie robię spaghetti. Nie mam pojęcia jak się robi poprawne,