•  

367194,36 - 22,96 - 4,05 - 7,05 - 3,68 = 367156,62

Super Bieg w Wiśle zaliczony. 23km. 700m przewyższeń.... czas? Oj nie ważne, ukończone! 3 razy prawie zaliczyłem wywrotkę i to by było lądowanie na twarz (bo nawet ręce jakoś z tyłu mi zostawały).
    Na 11km, coś mocne i nie w rytm basy za mną uderzają. Hmm, kurde burza! Jednak zagrzmiało kilka razy i poszło bokiem.
    Kto może, zapraszam serdecznie: https://cykl.superbieg.pl/ - ja będę dopiero w Bielawie.

Polar Flow pokazuje 740 w górę, strava: 830m "elevation". Tak czy siak - mocno w górę było, i mocno w dół.

Statystyki:

Dystans: 22.96 km
    Wertykalnie: 1403.924m(↑705.009m/↓698.915m)
    Czas: ◷02:52:27
    Średnie tempo: 7:30 min/km
    Średnia prędkość: 7,99 km/h
    Kalorie: 2080 kcal

Dystans: 4.05 km
    Wertykalnie: 10.059m(↑0m/↓10.059m)
    Czas: ◷00:22:29
    Średnie tempo: 5:32 min/km
    Średnia prędkość: 10,81 km/h
    Kalorie: 265 kcal

Dystans: 7.05 km
    Wertykalnie: 10.058m(↑0m/↓10.058m)
    Czas: ◷00:44:08
    Średnie tempo: 6:15 min/km
    Średnia prędkość: 9,59 km/h
    Kalorie: 525 kcal

Dystans: 3.68 km
    Wertykalnie: 10.059m(↑0m/↓10.059m)
    Czas: ◷00:20:47
    Średnie tempo: 5:38 min/km
    Średnia prędkość: 10,63 km/h
    Kalorie: 234 kcal

#sztafeta #ruszmiasto #bieganie #wisla

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

pokaż spoiler Najlepszy, bo darmowy
    Jest do wszystkiego więc... Jest dobry!
    Samo liczy, to chyba magia
    Skrypt się nie myli, to inni się mylą
    Będą z tego ładne wykresiki
    Powiedzcie mamie, powiedzcie babci, niech odejmują!

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Syn Wasyla, Ukraińca wywiezionego do lasu przez Grażynę biznesu, zasłabł w trakcie pogrzebu ojca. W Polsce zebrano 300 tysięcy na rentę do czasu uzyskania pełnoletności.

#pracbaza #januszebiznesu

odpowiedzi (35)

• odpowiedzi (38)

Ale akcja, Mirki.
    Rekrutacja do szkół odbywa się teraz w dużej mierze elektronicznie. Dzisiaj sprawdzałam wyniki córki i na jej koncie wyświetlały mi się też wyniki jakiegoś chłopaka. Najpierw się zdziwiłam, potem sobie wytłumaczyłam to zawiechami systemu (bo wcześniej faktycznie nie chciało w ogóle wejść, jakby serwery nie wyrabiały) i pomyślałam, że to jakiś mały błąd, bo w końcu widziałam tylko imię i nazwisko tego chłopaka i datę złożenia wniosku. Ale jednak zaczęłam drążyć, klikać i szukać. I okazało się, że mogę wejść dalej i zobaczyć do jakiej klasy i szkoły się chłopak dostał i ile miał punktów. Czarę goryczy przelało to, że mogłam ściągnąć jego wniosek o przyjęcie do szkoły. A tam już wszystkie dane wrażliwe, które raczej nie powinny być dostępne dla osób trzecich.
    Jako, że ja mam dostęp do jego danych, to podejrzewam, że on może mieć dostęp do danych mojej córki. Raczej sobie tego nie życzę. Na pomoc techniczną tej strony nie idzie się dodzwonić (chociaż może za późno dzwoniłam i już nie pracują, nie wiem, nie mają podanych godzin). Gdzie powinnam kręcić Małysza o to?

#nabor #szkola #poznan #wyniki #afera
    pokaż całość

odpowiedzi (22)