Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa ma piękne, gęste włosy do pasa. Dziś mnie poinformowała, że zamierza je ściąć. Strasznie mi z tego powodu smutno... Jeszcze się zastanawia nad długością, ale na pewno nie będą dłuższe, niż do ramion. Do tego zamierza je przefarbować na jakiś szalony kolor.
Jak mogę spróbować odciągnąć ją od tego pomysłu? Wiem, że nie mogę jej rozkazywać, ale bardzo chciałbym, żeby je zostawiła ()

#wlosy #fryzura #fryzjer

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 35
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: Sama mam takie włosy i się jej nie dziwię. Zakładam, że w pielęgnację i stylizację ich wkłada dużo wysiłku i czasu. Kosmetyki też pewnie swoje kosztują. Poza tym ja np ze swoimi boję się chodzić nad wodę aby ich nie zamoczyć bo wysuszenie ich i ułożenie to nie lada wyczyn.. Moje są w dodatku kręcone... A co do koloru to może znudzona posiadaniem owego przez jakiś czas pragnie odmiany. W
OP: @Czopelka: Potwierdzasz moje obawy, że zrobi z siebie rudzielca. Nie jestem w ogóle za farbowaniem włosów, ale kobiety naprawdę mają talent w robieniu sobie na złość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Alex_mski: Dokładnie to samo ona powiedziała "to tylko włosy, odrosną". Mam właśnie spore obawy ku temu, że z wyglądu będzie mi się mniej podobać (°°
@AnonimoweMirkoWyznania: Zapuszczam do pasa. Póki co mam do połowy pleców i już mam ich dość. Nie dziwię się twojej różowej. Z takimi włosami jest masa problemów i roboty. Jedyny powód, dla którego ich jeszcze nie ścięłam, to dlatego że uparłam się, żeby chociaż raz w życiu mieć je bardzo długie. Już jestem stara i raczej później nie będzie takiej okazji. Ale potem? Opitole je bez żalu. ( ͡° ͜ʖ
@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu pogadaj o tym że jej włosy Ci się podobają i może uda się wypracować jakiś kompromis w ich skróceniu. Chyba że w ogóle nie liczy się z Twoim zdaniem? xD Nie słuchaj takich @nacpanazielonka: bo kobieta równie dobrze mogłaby się opie*** na jeża/łyso a taka będzie Ci mówić że masz się z tego jeszcze cieszyć i nie możesz powiedzieć ze Ci się to nie podoba...
( ͡
Do tego zamierza je przefarbować na jakiś szalony kolor.


@AnonimoweMirkoWyznania: może atencja się nie zgadza? To że chce skrócić włosy to jeszcze zrozumiem, ale farbować na jakiś #!$%@? kolor to zawsze ma jakąś przyczynę: nudzi się, koleżanka ma, atencja się nie zgadza.
Postaw sprawę jasno, że podobają Ci się długie włosy w takim kolorze jak ma i niech zrobi z tym co chce.

Jak jednak obetnie i przefarbuje, wspomnisz moje słowa,
Zasada uniwersalna jak Kolego chcesz po części zrozumieć kobiety jest taka, że trzeba pamiętać, że kobiety ciągle chcą więcej albo inaczej. Na ogół nie wiedzą co, ale wiedzą, że chcą więcej albo inaczej.

Te co mają małe cycki chcą duże, te co mają duże to chcą małe, te co mają proste włosy je kręcą, te co mają kręcone to prostują, rzadkie włosy zagęszczają, gęste przerzedzają, wszyscy się śmieją z rudych, jednak większość
gdybym byla facetem i miala sie kogos poradzić w sprawie kobiet to radzilabym sie ciebie XD


@anyvu: co nie? Problem jest natomiast taki, że w sprawach damsko-męskich najczęściej dobre rady ludzie traktują jako głupoty. To tak, jak się zaczyna kumpel spotykać z laską (i vice versa) która widać z kilometra, że jest #!$%@?ęta zdrowo, ale cokolwiek mu powiesz, to w najlepszym przypadku Cię zbędzie, że ona nie jest taka. Chyba każdy
OP: Jest już umówiona do fryzjera... Nawiasem, to do fryzjera trzeba się zapisywać kilka tygodni wcześniej?!

@DulGukat: Weź pomóż... Ona jest z tych lasek, które uważają, że "raz się żyje, wolę żałować, że coś zrobiłam, niż żałować, że tego nie zrobiłam". Wysłała mi zdjęcie, na jaki kolor chciałaby pofarbować. Zgadnij... Oczywiście chciałaby mieć na głowie całą tęczę. Normalnie myślałem, że rzygnę w monitor ( ͡° ʖ̯ ͡°