Wpis z mikrobloga

Dlaczego Lewakom tak bardzo zleży na życiu cudzym kosztem?

Pieniądze - Dej na:
Madki
LGBTQWERTY
Na edukacje seksualną gdzie będą uczyć CUDZE dzieci
Na Ośrodki wyłapujące Homofobów i Nazioli
Na fundacje indoktrynujące
Na darmowe In Vitro
Na darmową Eutanazja
Na darmową Aborcje
Na hotele dla pederastów

Pamiętajcie że to z moich podatków, #!$%@?

#bekazlewactwa #paradarownosci #gospodarka #bekazpodludzi
  • 20
Pieniądze - Dej na:

Madki

LGBTQWERTY - ???

Na edukacje seksualną gdzie będą uczyć CUDZE dzieci

- zawsze warto edukować

Na Ośrodki wyłapujące Homofobów i Nazioli

- masz na myśli policję?

Na darmowe In Vitro

- powinno być finansowane z budżetu. Taki człowiek, który się urodzi w ten sposób wpłaci zdecydowanie więcej do budżetu w podatkach niż koszt tego zabiegu.

Na darmową Eutanazja

-nie musi być darmowa. ważne, żeby była dozwolona
@ModelCocomo: Zbudowałeś bardzo ładnego chochoła, gratuluję. Wyjaśnij proszę, w jaki sposób dajesz pieniądze na "LGBTQWERTY".

PS: Wychowanie do życia w rodzinie jest już opłacane z budżetu państwa na oświatę, zarówno z religią. A że uczy tego zazwyczaj obydwu przedmiotów jeden pracownik z kwalifikacjami tylko w jednej dziedzinie...
@ModelCocomo: moj? jestem liberałem i chiałbym, żeby wszyscy się odwalili od moich pieniędzy ale wiem, ze takie rzeczy jak drogi, wojsko, służba zdrowia, edukacja i policja musi być finansowana przez obywateli ( i kilka innych rzeczy ale nie kościół #!$%@?). dorośnij człowieku, sam sobie drogę do domu wybudujesz? spróbuj sfinansować ciężką chorobę prywatnie. na tym polega UMOWA SPOŁECZNA, nie rozumiesz tego tylko wrzucasz wszystko do zbioru "lewaków".
@ModelCocomo: Link nie działał, ale wygooglałem. Czyli nie chodzi o burdel ani o hotel, tylko bardziej o ośrodek interwencji kryzysowej, gdzie ktoś np. wyrzucony z domu może się przespać

Taki obiekt w stolicy jest potrzebny. Osoby LGBT, które np. zostały wyrzucone z domów, najczęściej trafiają do Warszawy. Na listopadowym spotkaniu rozmawialiśmy z rodzicami osób LGBT. Przekonywali, jak bardzo potrzebne jest takie miejsce. Dodatkowo myślimy o tym, by w hostelu część pokoi
@ModelCocomo: na poziomie twojego "nikt się ze mną nie umawiał" trzeba być głupim, żeby tak powiedzieć. Pretensje możesz mieć do swoich rodziców, że przyszedłeś na świat w Polsce. jesteś obywatelem tego kraju i masz płacić podatki na takie rzeczy jak napisałem. jak ci się nie podoba to spróbuj się zrzec obywatelstwa antypolaku. Bo będąc Polakiem masz prawa i obowiązki.
@ModelCocomo: Przeciwieństwem do zamordyzmu i faszyzmu jest właśnie to lewactwo z czym tak nieudolnie walczysz a się wpisujesz w to towarzystwo.

To co napisałem to rozwinięte społeczeństwo. To są osiągnięcia setek ostatnich lat. tak jak pisałem wcześniej, nie rozumiesz tego bo masz za wąskie horyzonty. Znajdź mi kraj, w którym nie ma armii i nie trzeba jej utrzymywać.

bez komentarza już bo szkoda czasu na dyskusję z debilami.
@ModelCocomo: Cześć rzeczy niegłupie - ale trzeba by obciąć najpierw wydatki fundusz kościelny, katechetów uczących zacofanych głupot, indoktrynację religijna od najmłodszych lat. Jak zabierać to jednym i drugim.
@ModelCocomo: gdyby państwo siłą nie brało pieniędzy (albo nie dostawali od Sorosa) to tacy wariacji z LGBT sami by się nie utrzymali i świat byłby lepszy. Ale państwo bierze siłą na takich darmozjadów którzy wkład w społeczeństwo mają ujemny (rozkładają je). A nasza to wina, bo tak głosujemy że mamy sprzedawczyków i agentów u władzy, zamiast polaków.