•  

Kochani! Co wasze baby na obiad gotują? Moja ciągle albo zupy krem/jarzynowe (a rosól robi tak wodnisty, że szkoda gadać), albo kurczak w opcjach z sosami ze słoika, na parze plus makaron/ryż.

Zwracając lekko uwagę na pewien niedosyt odczuwany przez moje kubki smakowe, odsyła mnie bym samemu sobie gotował (bo ona nie ma czasu na wymyślania i stanie nad garami).

Poratujcie, żeby było smacznie, zdrowo i do godziny nad garami.

#kuchnia #zwiazki #gotowanie #zdrowie #logikarozowychpaskow

+: Ramox
    •  

@aga69: Spagetki?
      Wątróbka z cebula
      Kotlety
      Cokolwiek

•  

@aga69: chilli con carne, klopsy, smażona rybka

•  

@aga69: do godziny gotowania to masz całe mnóstwo opcji. W swoim zeszycie grzebać i przepisywac mi się nie chce, ale weź chociażby zajrzyj na Kwestię Smaku, tam masz obiady na szybko (smaczne, fajne, sensowne): https://www.kwestiasmaku.com/przepisy/szybki-obiad Po pracy dobra opcja, mało czasu schodzi, a jedzenie jest pożywne i nie nudne. (serio sosy ze słoika? a feee)

•  

@aga69: Kto chce, znajdzie sposób, kto nie chce, znajdzie powód. Najgorzej, że gdybyś pokazał, że w okolicach godziny (nie stojąc non-stop nad garami) sam jesteś w stanie ogarnąć, nie wiem, rolady z kluskami albo paellę czy lazanię, o zwykłych kotletach nie mówiąc, to jeszcze by się okazało, że strzeli takim fochem, że ugotuje co najwyżej wodę na herbatę. Oczywiście w akompaniamencie "jak ci tak źle, to sobie sam rób", "jak ci się nie podoba, to sobie laskę zmień", "jak tak wybrzydzasz, to do knajp sobie chodź" albo inny bullshit. Jednocześnie jak zaplączesz przypadkowo czerwony ciuch do jasnego prania (a nie ma tam szmat od Gucciego), to gotowe są gotowe z jaj zrobić ci druty telegraficzne. ¯\_(ツ)_/¯