Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kochamajfony: wpisz nr pociągu w google tam są rozkłady siedzeń w wagonach. Możesz porównać i wybrać właściwe. Zazwyczaj nr po kolei np 3 i 4 to siedzenia na przeciwko siebie. Jak chcesz obok siebie to co drugi numer np 3 i 5
Kupić miejsca ręcznie wybierając wagon i miejsce. Ale to dla osób które mają trochę pojęcia. Na stronie wagonveb masz nieoficjalne zestawienia pociągów i schematy pociągów.
@kochamajfony ja już nie wiem... Kurde, najwyżej poprosicie kogoś, żeby się z wami zamienił, żebyście siedzieli obok siebie. Nie wiem jakie są przedziały w TLK, w pendolino jak dla mnie to byłoby tak, że obok siebie ale dzieli was korytarz
@kochamajfony tamtych miejsc nie przydzielilo bo każda próba blokuje miejsca na pol godziny. Tak dalej będziesz próbował w ciemno to zaraz zostanie ci zablokowane konto. Będziesz musial nowe zakładać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jest jeszcze strona bilkom.pl Dla mnie jest jeszcze bardziej niedorobiona ale może tam spróbuj kupić? Tylko konto tam załóż.
@kochamajfony dobra ( ͡º ͜ʖ͡º), ale nie wiem czy będę jeszcze siedział po 0.30 To jutro zobaczę pewnie jak zakupy wyszły. Proponował bym wejść na stronę wagonweb, wpisać numer pociągu i będzie rozpiska miejsc.