Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Dawanie koperty z pieniędzmi państwu młodym to jakaś pojebana akcja.
  Skoro para chciała abym pojawiła się na ich weselu, niech nie oczekuje ode mnie zwrotu kosztów za miejsce. Co to za popieprzona tradycja? Płacić za udział w jakiejś szopce, abstrahując od tego, że jest możliwość odmówienia.

  Super impreza, nie dość, że droga to widok nachlanego towarzystwa nie napawa chęcią.
  Chcecie mieć wesele? - ponoście tego konsekwencje finansowe a jak Was nie stać to nie róbcie.

  pokaż spoiler Podobno wesele robi się dla gości a nie dla siebie.


  #zwiazki #slub #wesele
  pokaż całość

  odpowiedzi (125)

 • avatar

  Siemka młody( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #pracbaza #korposwiat #heheszki #humorobrazkowy

  odpowiedzi (20)

 • avatar

  Czy czulibyście się źle gdyby wasz dobry znajomy został wyrzucony z waszego powodu? Pytanie retoryczne bo pewnie większość z was miałaby wyrzuty sumienia tak jak i ja mam teraz.

  Zepsułem pewną maszynę w pracy, wrzuciłem tam coś czego nie powinienem w sumie dla jaj ale maszyna stanęła i trzeba było wezwać ekipę naprawczą której naprawienie jej zajmie jakiś tydzień czasu co dla zakładu który pracuje 24/7 jest ogromną stratą.
  Szczęście takie że działo się to za kamerami dlatego mój kumpel który tam dłużej pracuje postanowił wziąć winę na siebie nim ja cokolwiek powiedziałem. Nie powiem, byłem cały blady ze strachu i on to chyba zauważył dlatego postanowił mi pomóc. Kierownik nie zastanawiając się powiedział do niego że jest zwolniony i że na dniach dostanie wypowiedzenie dyscyplinarne. Na nic się zdały błagania że to był przypadek.

  Chyba nawet on się tego nie spodziewał bo też to przeżył widać było po nim choć już nie było odwrotu. Zrobił dobry uczynek w zamian za zwolnienie z pracy.
  Jak mu to mogę wynagrodzić? Chciałem postawić mu flache w ramach rekompensaty ale jak napisałem żeby wyjść na miasto nic nie odpisał dlatego do was pisze bo nie wiem co robić a jest mi z tym źle.

  #pytanie #praca #pracbaza #rozkminy
  pokaż całość

  odpowiedzi (109)