Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  sapkowskitriggered.jpg xDDD
  #wiedzmin

  odpowiedzi (12)

 • avatar

  Dobra, Mirki, czas na odrobinę prawdy. Jeżeli jesteście w wieku przekraczającym 18 lat i nadal gracie w gierki i przejmujecie się wojenkami konsolowymi to najwyższy czas dorosnąć. ( ͡º ͜ʖ͡º) Jest to zwyczajne marnowanie czasu i nic Wam nie daje siedzenie i granie godzinami. Nie ma z tego żadnej rzeczywistej gratyfikacji, oprócz chwalenia się dzieciom w internecie jacy to Wy jesteście pro. Przy okazji chciałbym wspomnieć, że streamowanie gier i żebranie o donejty lub looty nie różni się niczym od żebrania na ulicy. Nie mogę uwierzyć, że dorośli ludzie mogą się jeszcze podniecać nową częścią Mario
  Bros. Czy Halo czy tam Call of Duty. Zamiast grać w fifę na kompie czy tam konsoli to idźcie pobiegać, pokopać gałę - zdecydowanie zdrowsze niż wściekanie się na grę przez internet. Zamiast Call of Duty - zapiszcie się na strzelnicę, nauczycie się koncentracji i cierpliwości i postrzelacie z "prawdziwej" broni. Zamiast umawiać się na rajdy w wowie - obejrzyjcie mecz lub inną gale sportową w knajpie, tam zawsze można kogoś poznać. Dorośnijcie i nie marnujcie czasu na gry, bo nikt nie lubi dziecinnych mężczyzn i choćbyście zapuścili brodę do kolan, to i tak Wam to nie pomoże.
  #gry #xboxone #ps4 #nintendo #pc #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (168)

 • avatar

  W knajpie, do której czasami chodzę zatrudniła się nowa dziewczyna, mocne 9/10. Znalazłem ją na insta i parę dni temu wrzuciła fotkę z wakacji w samym bikini. Teraz mam plan, żeby wrzucić sobie to zdjęcie na tapetę i następnym razem jak pójdę zamówić piwo, zapłacę telefonem. Myślicie że dobry pomysł? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #podrywajzwykopem

  odpowiedzi (59)