Wpis z mikrobloga

Mirasy jaka oferta na kartę do 30 zł?
Interesuje mnie NoLimit SMS/MIN i min 10GB i net w UE

obecnie mam Virgin za 25 zł 15GB i nolimit
Problem taki, że brak neta w UE

Atrakcyjne wydaje się NJU Mobile 29 zł NoLimit SMS/MIN, 10GB (20 po 6 miesiącach) i internet w UE.
Orange zasięg ma lepszy niż Virgin (play).

Znajdę coś lepszego do 30zł?

#telefony #orange #plus #tmobile #gsm #kiciochpyta
  • 12
@M4h00n: Orange na kartę fajna sprawa, jeśli chcesz płacić miesięcznie to 25 zł/msc i masz nolimit + 15 gb internetu, co miesiąc 1gb więcej, do tego niewykorzystane gigabajty się kumulują. Jeśli potrzebujesz czegoś na rok to za 300 zł rocznie masz nolimit + 1300 gb (1000 gb z taryfy i 300 z doładowania). Internet w UE - 25gb na rok w przypadku rocznej wersji, jak w miesięcznej to nie wiem

Jeśli
@M4h00n: ja się wyprowadziłem z a2mobile do orange właśnie ze względu na lepszy zasięg (dużo jeżdzę pociągami i ma to wpływ), ostatnio się #!$%@?łem kiedy a2mobile nie mogło naprawić awarii sieci przez dwa dni bo ich support nie działa w weekendy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@M4h00n: Witaj. W tej sytuacji proponuję, zapoznać się z ofertą na kartę Nowy Plush i pakietem "Internet, rozmowy, SMS, MMS bez limitu”, którego koszt to 25 zł na 30 dni. Można go aktywować kodem: * 136 * 11 * 07#.
W ramach promocji otrzymasz w kraju:
- bezpłatne połączenia bez limitu na wszystkie numery komórkowe oraz stacjonarne,
- darmowe SMS-y i MMS-y,
- 10 GB Internetu,
- Pakiet Social Media (bezpłatny
@desygnat: a powiedz mi jeszcze jak wygląda motyw z przeniesieniem środków na koncie? obecnie mam 24zł na Virgin a chce przenieść numer w tym tygodniu. Hajs przepada czy jest możliwość przeniesienia?
@desygnat: pytanko. Jeśli piszą że numer przeniesiony zostanie 3.07 tzn, że będzie to w nocy 2/3 czy z 3/4 ? :D dość dla mnie bo będę wtedy w podróży ha i musze wiedzieć jaką kartę mieć ;D