Gorące dyskusje ostatnie 12h

#anonimowemirkowyznania
    Sprawa wygląda tak, że moja luba ma "kolegę", jakiś były znajomy ze studiów, z którym odnowił się kontakt. Piszą ze sobą, gada z nim wieczorami, raz nawet zauważyłem, że dzwonił o 6 rano! Oczywiście już się zwierzyła ze wszystkim na temat naszego związku.
    Dodam jeszcze, że gość nie miał partnerki na wesele i poszła z nim w tajemnicy przede mną na to wesele jakiś czas temu. Wiadomo, żebym się nie zgodził.

I tu pojawia się pytanie. Ona mnie zapewnia, że jest to zupełnie normalne i nie ma się o co martwić bo to tylko koleżeńskie relacje. Mnie to śmierdzi okropnie i jest co najmniej dziwne. Coś ze mną jest nie tak czy z nią? Co wy o tym myślicie?

pokaż spoiler #zdrada #zdrady #bolecnaboku #rozowepaski #zwiazki #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
    Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
    pokaż całość

odpowiedzi (98)

Ostatnia cyfra po wciśnięciu plusa to sposób w jaki umrzesz:

1. Trafia Cię piorun podczas wchodzenia na giewont
    2. masz zeznawać w sprawie sądowej, siedzisz w więzieniu z wrogami, giniesz powieszony na prześcieradle
    3. Utknąłeś w wąskiej szczelinie głęboko w tatrzańskiej jaskini
    4. Wypadasz w nocy ze swojej motorówki na haju, jesteś bogatym=wpływowym człowiekiem sukcesu
    5. Wylew krwi do mózgu w więzieniu, rok przed terminem wyjścia po wyroku za planowanie zamachu na władzę
    6. giniesz potrącony na pasach przez znanego, miernego polskiego piłkarza
    7. podczas akcji charytatywnej na scenie dźga cię jakiś psychol, jesteś lokalnie wpływowym politykiem
    8. w świąteczny poranek skaczesz z 9 piętra swojego bloku w katowicach, jesteś znanym muzykiem
    9. umierasz w himalajach w samotności,zostawiony pod szczytem góry
    0. robisz karierę w Hollywood jako kompozytor, twój najebany ziomek upuścił cię na głowę, umierasz

#glupiewykopowezabawy #czarnyhumor
    pokaż całość

odpowiedzi (49)

Fajna akcja ze strony "Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.". Zarysowując kontekst sytuacji: jestem fanem steków wołowych różnej maści. Często je kupuję w pobliskim sklepie Auchan. Niestety ostatnio trafiły mi się co-najmniej trzy nieświeże z rzędu (mówię o tych pakowanych próżniowo, one mają datę ważności). Stwierdziłem, że zainterweniuję u producenta bo z pracownikami sklepu nie ma się co przepychać, oni i tak nic nie mogą. Producentowi zależy natomiast na marce swoich wyrobów. Napisałem mail do działu jakości z opisem sytuacji i zdjęciami etykiet. Odzew był natychmiastowy. Dział jakości zlecił kontrolę w odpowiednich segmentach i obiecał interweniować w sklepie. Powiedzieli też że wyślą paczkę z rekompensatą. Ja mówiłem im że nie trzeba, ale no cóż wcisnęli mi na siłę ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dzisiaj miałem wizytę ich przedstawiciela handlowego, który mnie przeprosił i wręczył torbę wędlin.

Tak się robi PR wykopki, tak się właśnie dba o wizerunek firmy.

pokaż spoiler #chwalesie #biznes i co do Auchana to #afera #januszebiznesu
    pokaż całość

odpowiedzi (46)