Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 145
@lukasTHEplayer: bez obrazy ale w tej sytuacji zachowales sie jak ostatni burak i ham. I to nie zadne bialorycerzykowanie bo jakby z toba koles jechal to twierdzilbym tak samo. Dupa ma racje 10 min by ci korona z glowy nie spadla. Jakby tobie w tej samej syt jako kierowca przyszlo stac w korku i to ty bys jej pisal ze sie spoznisz bo korki sa to juz by bylo ok ?
@lukasTHEplayer: dużo wcześniej o tym jej przypominałeś? Długa trasa? Niby tylko 10 minut, każdemu może się zdarzyć, ale z jej strony nie wyszło żadne choćby najmniejsze "przepraszam, pies mi się zesrał, czy mógłby pan chwilkę poczekać".

@PiersiowkaPelnaZiol: @Niewerbalny: Nie rozumiem hejtu, że "wykopek nie poczeka". Nie wiem jak często umawiacie się na takie wyjazdy, ale często 10 minut jest w najszybszym przypadku, czyli w teorii.
Mowa o 10 minutach
@lukasTHEplayer: i bardzo dobrze skoro #!$%@? wie, że spóźni się 10 minut to dlaczego nie może wyjść to 10 minut wcześniej? Twoje auto, twoje zasady. Zrozumiałbym jeszcze gdyby był jakiś wypadek albo sytuacja losowa i przez to się spóźni to jestem w stanie zrozumieć ale grażynka #!$%@? o wiele wcześniej wielce ci oznajmia że ona się spóźni i masz być na to przygotowany XD