Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Borze Mirki jutro zaczynam dorosłe życie XD

  Mam 21 lat, 2 tygodnie temu obroniłem pracę licencjacką i właśnie rozpoczynam realizowanie swojego marzenia, a mianowicie WYPROWADZAM SIĘ DO WIETNAMU XD A NIGDY NIE BYLEM W WIETNAMIE XDDD jutro mam lot.
  Ale to nie koniec iksdeków. Jak każdy biały zacznę od nauczania angielskiego (mam też kilka innych pomysłów na później), ale ja nigdy nie uczyłem angielskiego ani w ogóle niczego XD skończyłem finanse i rachunkowość. No i też jadę sam w ciemno, bo na miejscu brak załatwionej pracy, mieszkania ani znajomych. Na miejscu mam jedynie zarezerwowany hotel. Ale w sprawach teoretycznych myślę, że odrobiłem lekcje bardzo solidnie!

  Ogólnie to na początku muszę odnowić 2 szczepienia i rozeznać teren, bo to wiecie... trzeba usiąść na spokojnie. Sam nie wiem czy bardziej się cieszę z wyjazdu czy stresuję kwestią nauczania. Chciałem dostać od Was trochę dobrej energii, więc organizuję #rozdajo kartki z Ho Chi Minh City, bo tam właśnie będę mieszkał. Losowanie przeprowadzę po wylądowaniu czyli w poniedziałek.

  Jeśli będzie zainteresowanie to mogę opisywać rozwój mojego nowego życia z perspektywy młodego blondyna z silną linią szczęki w Azji, który nie ma pojęcia o nauczaniu xD Kto chce być wołany do następnych wpisów niech zaplusuje pierwszy komentarz.

  #wietnam #podroze #podrozujzwykopem #azja #pracazagranica
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (130)

 • avatar

  Często tu widzę narzekanie na parawany nad morzem, jako że moim zdaniem to super patent i nie potrafię zrozumieć jak komuś to może przeszkadzać to chciałbym poznać opinie wykopków. Dlaczego parawany wam tak przeszkadzają? Ja to widzę tak:

  plusy parawanów:
  - ochrona przed wiatrem i piaskiem
  - większa prywatność
  - lepsza kontrola rodziców nad gówniakami

  minusy:
  - przeszkadza to osobom z kompleksem niższości bo w innych krajach tego nie ma więc automatycznie to musi być chujowe
  - ???

  #wakacje #pytanie #bekazpodludzi #janusze
  pokaż całość

  odpowiedzi (56)

 • avatar

  GIMBLI TO NIE BYŁY LEMBASY

  #wiedzmin #heheszki

  odpowiedzi (9)