Gorące dyskusje ostatnie 12h

Około 3 lata pracowałem jako programista. W pewnym momencie kariery nastąpiło przetasowanie kierownictwa i w życie weszły nowe zasady, a konkretnie rezygnacja z tradycyjnego 8h trybu pracy.
    Wiadomo jak wtedy się pracuje. Kawa, wykop, sranie, YT, sranie, wykop. Godz. 16:00 i zabierasz się za pierwsze taski ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i nowy kiero uradził że rano na każdego będzie czekała lista tasków i jeśli je zrobisz wczesniej to możesz spierdalać na chatę. Póżniej przerodzilo się to w taski tygodniowe. Jeden ziomek nawet w weekend wpadał do roboty na 2-4h opierdalał większość roboty i od środy miał już fajrant ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niestety Janusz zauważył że jego parobki programistycznie mają większą moc przerobową więc tasków zaczynało być tyle że nawet jebiąc non stop 8h dziennie 5dni w tyg tego nie przerobisz XDD Skonczyło się tak że każdy zaczał miec to w dupie i wrocilismy do zwykłego trybu 8h.
    POLSKA SZKOŁA BIZNESU
    #przemyslenia #antykapitalizm #kapitalizm #pracbaza
    pokaż całość

odpowiedzi (33)

Co xD. Teraz oprócz zdjęć dziar, dłoni i stóp jestem proszona o zdjęcie PAZNOKCI. (pic rel w komentarzu)
    #januszebiznesu #logikarozowychpaskow czy #logikaniebieskichpaskow (mam wrażenie, że piszę z typem) #tatuaze

odpowiedzi (40)

Polskie #wesele to największy rak. Wczoraj, od wieków, byłem na jednym.

-ludzie po trzech godzinach wchodzili na krzesła i śpiewali piosenki
    -kolezanki panny młodej chciały oblać winem moją partnerkę, bo miała biała sukienkę xD
    -cringowe zabawy weselne
    -hektolitry wódy
    -faceci w za dużych garniturach, z przeszyciami, świecących się, jakieś wstawki xDD istny modowy koszmar
    -wywlekanie rodzinnych kłótni sprzed kilkunastu lat xD
    -jedna bójka (trwająca 7 sekund)

Nawet nie wiecie jak się cieszę, że na codzień przebywam z ludźmi, którzy stronią od wszelakiego alkoholu i są światowymi, wykształconymi osobami. Czułem się jak na jakiejś wycieczce do ZOO

#slub #polska #bekazpodludzi
    pokaż całość

odpowiedzi (138)