Wpis z mikrobloga

@MrStealYourGirl: bo c++ jest w swoich założeniach i mechanizmach źle skonstruowany by dobrze działał na tak wysokim poziomie jak na obrazku wyśmiany python. Po prostu #!$%@? obrazek, bo zestawiając z pythonem to jeden jest #!$%@? do rzeczy niskopoziomowych czy grafiki a drugi do wysokopoziomowych.

Da się ale #!$%@? to jak "programować" w php.

A mój pierwszy komentarz dotyczył tego, ze podejście wysokopoziomowe w c++ jest taką katorgą, że chyba bym wolał
@Kempes: Python to nic innego jak język do sklejania wydajnych bibliotek napisanych w C/C++ przez bindingi.

Cały NUMPY, OpenCV i pierdyliard innych elementów do użycia w Pythonie są napisane w wydajniejszym języku.

Najwydajniejsze programy w Pythonie, to takie, które właśnie ograniczają się do "przerzucania" pamięci z jednej biblioteki do drugiej.

Jeżeli chodzi o C++ to ten wraz z rozwojem dostaje więcej i więcej cukierków.
W międzyczasie zauważono, że C++ i Python
patrolez - @Kempes: Python to nic innego jak język do sklejania wydajnych bibliotek n...
Da się ale #!$%@? to jak "programować" w php.


@iAmTS: jakie to jest zabawne, gdy ludzie nie mający pojęcia o php tak sobie śmieszkują.
I potem trzeba patrzeć jak ktoś nie ogarniający tematu buduje małego/średniego weba w c#, bo się naczytał mądrości.
W php da się zrobić w zasadzie wszystko, a nawet jeśli czegoś się nie da to od tego masz serwisy i pierdylion architektonicznych sposobów na mieszanie języków. Żaden większy
@iAmTS: "bo c++ jest w swoich założeniach i mechanizmach źle skonstruowany by dobrze działał na tak wysokim poziomie jak na obrazku wyśmiany python"

co XD czy ty wiesz w ogóle o czym ty piszesz czy piszesz tak bo gdzieś kolega na studiach ci powiedział że cpp coś tam? bo to brzmi jakbyś nie miał o tym zielonego pojęcia, a swoją wiedzę o programowaniu czerpał ze śmiesznych obrazków z internetu. przekonaj mnie
@wilhelm_ostatni: mam wrażenie, że ty chyba nie wiesz skąd się wywodzi c++, jak #!$%@? jest tam obiektowość i jak bardzo twórcy musieli obchodzić wszystko naokoło żeby to zrealizować. Albo nie wiesz co to znaczy wysokopoziomowy współcześnie. Nie bez kozery mówi się o c++ jako "średnio-poziomowy", albo mówiło, że jest wysoko do czasu kiedy zaczęły się pojawiać współczesne języki interpretowane.