Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
UWAGA! TO MOŻE DOTYCZYĆ RÓWNIEŻ TWOJEGO DZIECKA!

Drodzy rodzice! W związku z rozpoczynającymi się wakacjami nasza redakcja pragnie przestrzec Was przed zagrożeniem, jakie niedawno pojawiło się w sieci. Mowa o GNU+Linux - internetowym fenomenie, który PIERZE MÓZGI dzieciom!
Jeżeli Wasze dziecko przestało się myć, zaczęło wielbić bezdomnego oraz rozpoczęło przeprowadzkę do piwnicy - TO MOŻE BYĆ GNU+LINUX.

"Zaczął dziwnie mówić." - opowiada Stefan Robotny - "Coś o #!$%@? komercji oraz systemd. Gdy spojrzałem na monitor, byłem zszokowany. Na ekranie widniała narysowana dziewczynka z bajki, a w rogu wyświetlało się logo, literka A. Słyszałem już wcześniej o czymś podobnym, co nazywało się Linux, więc wypowiedziałem nazwę. Syn zaczął krzyczeć oraz rzucać się po ścianach. Z jego zwierzęcych jęków zrozumiałem jedynie "GNU plus Linux, ty niewolny śmieciu". Po tym wydarzeniu już nie miałem syna".

Nie bądź obojętny! Uchroń dzieci!
#linux #heheszki
  • 6
@Gremek
No i ja się pytam człowieku - dumny ty jesteś z siebie? Zdajesz sobie sprawę z tego, co robisz? Masz ty w ogóle rozum i godność człowieka? Ja nie wiem, ale żałosny typek z ciebie. Chyba nie pomyślałeś nawet, co robisz i kogo obrażasz. Możesz sobie obrażać tych, co na to zasłużyli sobie, ale nie naszego Richarda Stallmana, naszego przywódcę, wielką osobę, i tak wyjątkową, i ważną, bo to nie jest