Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki,
    Siedzę szczęśliwy w moim nowym domu, pudła jeszcze wszędzie, ale ważne, że komputer rozpakowany ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pora na #rozdajo by podzielić się radością! Do wygrania cyfrowy klucz #cyberpunk2077, do przekazania w dniu premiery.

Jak wziąć udział?
    - Plusujesz
    - W komentarzu wpisujesz czy preferujesz kod na #steam #steamrozdajo czy #gog

Wykluczeni z losowania:

pokaż spoiler zielonki, konta bez aktywności, oglądający patostreamy, konta służące głównie do wojenek politycznych, ćpuny, jakieś furry i inne zboczenia, ludzie robiący fejkowe rozdajo w przeszłości oraz ci, których główna aktywność to uprzykrzanie życia innym

W losowaniu pozostają:
    - prawilne Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Losowanie odbędzie się przy pomocy funkcji sample w mojej przeglądarce gdzieś w niedzielę pewnie, jak znajdę czas, żeby znowu podejść do komputera.

Powodzenia!
    pokaż całość

odpowiedzi (583)

Eh, muszę to zrobić. Ten januszex mnie dobija. Obiecują podwyżkę od 5 lat i nic. Przychodzę dzisiaj z wypowiedzeniem umowy. Zobaczymy co szef na to powie. Jestem aktualnie jedyną osobą na dziale która bez niczyjej pomocy da sobie radę, bo reszta to nowe osoby. Miałem je uczyć, ale wali mnie to. Obieram od razu cały mój urlop i wypadam z tego gówna zwanym firmą. Po 16 opiszę wam co i jak.
    #pracbaza #korposwiat #januszex #codziennewypowiedzenie #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (75)

• odpowiedzi (74)

Advertisement