Wpis z mikrobloga

@wist: O kurde, widzę ciężki przypadek z Ciebie skoro tak to połączyłaś XD Uprawianie seksu nie, ale niemożliwość utrzymywania dłuższych relacji z partnerem już tak. Jeżeli masz 10 partnerów do 18 roku życia to problem już nie leży w partnerach, a raczej w budowaniu relacji i twojej psychice. W dodatku procent szans, że coś się #!$%@? przy takich statach jest ogromny.

Inna sprawa, że większość kobiet kłamie w tym temacie. Najlepiej
a moze po prostu lubi seks i nie chciala budowac powazniejszych relacji?


@wist: to może fajnie jakby to powiedziała? dobrze jest znać przeszłość osoby z którą chce się być dłużej niż 2 tygodnie

co jak co ale wolałbym wiedzieć czy moja potencjalna partnerka nie jest czasami:
a) czarną wdową zbaijającą mężów i kradnąca ich majątki
albo czy
b) nie miała w buzi więcej #!$%@?ów niż ja frytek

co w tym złego,
@wist: no jak widać badanie wskazuje jasno im więcej #!$%@?ów tym większa szansa na niepowodzenie kolejnego związku - żadnego przypadku tu nie ma korelacja jest jasna, tak samo im więcej #!$%@?ów tym większa szansa na zostanie samotną matką
ale to ile miala partnerow ma jakies znaczenie?


@wist: czyli jakby twój facet był bi i przeleciałby pół miasta, a drugie pół przeleciało jego to byłoby dla ciebie okej? nie no spoko, każdy bierze co lubi, ja na przykład bym nie chciał takiej kobiety

zresztą to jest taki sam gust jak fascynacja kobiet wysokimi facetami, albo z zarostem, albo umięśnionymi, albo jeszcze innymi
co z tego, że faceci nie lubią dupodajek,