Wpis z mikrobloga

Tęsknota za II RP u narodowców to jedna ze śmieszniejszych rzeczy we wszechświecie.

Tak sobie przeczytałem z nudów https://www.wykop.pl/wpis/42141233/dlaczego-srodowisko-narodowe-stalo-sie-taka-patolo/ i ostrzegam, że mocny #rakcontent.

#bekazprawakow co po trzech dniach by nie wytrzymali ilości Ukraińców, Białorusinów i żydów na ulicach i chcieli by wrócić z pocałowaniem ręki do tego co urządził nam z Polski Stalin, czyli sztucznie wytworzonego monolitycznie narodowego państwa.

Taki lewak ja ja to rozumiem, że by tęsknił za multikulti, ale narodowcy? XD

#historia #urojeniaprawakoidalne #neuropa #polska #takaprawda
Pobierz lakukaracza_ - Tęsknota za II RP u narodowców to jedna ze śmieszniejszych rzeczy we w...
źródło: comment_k90ppU9TJHf0jD82wphd0R3NAJyUEnbN.jpg
  • 25
@lakukaracza_: Ehhh, nie ma to jak wspaniała IIRP, zamachy stanu, gigantyczne podziały na tle ekonomicznym i narodowościowym, zamordyzm, analfabetyzm i rząd prowokujący Niemców do wojny, a potem #!$%@?ący w podskokach jak jednak weszli z buta.

Z tymi ukraińcami i retoryką trzeba jednak przyznać PiSowi konsekwencję w #!$%@? kraju na wzór swoich #!$%@? idoli z sanacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lakukaracza_:

urządził nam z Polski Stalin, czyli sztucznie wytworzonego monolitycznie narodowego państwa

biorąc pod uwagę to, że inne narodowości były w II RP prześladowane (i to nie tylko przez państwo) uważam, że dobrze zrobił
@xstempolx I nadal nie mają. Podczas spisu powszechnego część ludzi z Podlasia i Polesia zostali zapisani jako „tutejsi”. „Tamci” i dzisiejsi „Tutejsi” mówili po chachłacku - jedni mówią że to gwara, jedni mówią że język, a tak serio to zbiór gwar bo wymowa i poszczególne słowa różniły się między... wsiami.
Mój tata znał chachłacki bo jego babcia nie potrafiła mówić po polsku :)
Do dziś da się znaleźć wsie w których młodzi