Wpis z mikrobloga

#graplanszowa #starwars #grybezpradu

Fotka z ostatniej sesji w "Imperium Atakuje". Dzielna drużyna rebeliantów, wspierana przez Durosiańskich sabotażystów zakradająca się do tajnej imperialnej placówki aby wysadzić w powietrze prototyp nowego okrętu bojowego. W roli prototypu wystąpił (nieco nie w skali, ale kto sie przejmuje) prom klasy Lambda z X-wing miniatures game.

Polecam, moje osobiste planszówkowe Top1 :)
w.....a - #graplanszowa #starwars #grybezpradu

Fotka z ostatniej sesji w "Imperium...

źródło: comment_JBjo1cMOHTPTMEm0FD1QSTx3r1Z8eAAF.jpg

Pobierz
  • 7
@Zycia_sens: wciągnąłem dziewczyne w tryb dwusobowy z aplikacją - apka steruje scenariuszem i imperialistami, a każde z nas ma po jednym rebeliancie (dwie aktywacje na turę, +10 HP). Totalnie daje rae. A z kumplami równolegle gramy pełną kampanię z overlordem-graczem.

@ruzowy_wonsz: znam, fajne, choć wolę inne gry niż euro :)
Dzielna drużyna rebeliantów, wspierana przez Durosiańskich sabotażystów


@w_szafa: Chciałeś napisać: Grupa rebelianckich szumowin wspierana przez Durosiańskich terrorystów zaatakowała placówkę naukową legalnego rządu?

Tak - to ja kieruję imperialnymi w naszych rozgrywkach :P
@marrbacca: Tak i przy okazji zniszczyła prototy cywilnego kombajnu, podkładając ładunki pod przedziały amunicyjne :D

oj tam oj tam :P tez gram imperialistą - ale przyznaję się szczerzę że tak naprawdę trochę kibicuję rebelii i mam większa frajdę jak uda im sie mnie przechytrzyć i wygrac misję :D