Wpis z mikrobloga

No więc tego. Nie uśmiechało mi się korzystać z kolejnego dyma co cię wydyma więc złożyłem zamówienie w hiliq.

Za 2x150ml/200mg wersja bez vg zapłaciłem 37.18$, 23.33$ za fedexa i przy odbiorze paczki 20zł tytułem podatku, łącznie ~255zł. Od zamówienia do odbioru minęło 12 dni.

W moim przypadku agent celny chciał wyłącznie kartę charakterystyki. Z tym był trochę problem bo w hiliq nagle sobie zrobili przerwę w odpisywaniu na maile. Tak czy inaczej, od 2 osób dowiedziałem się, że jedyną słuszną osobą w kwestiach celnych jest Kristof@hiliq.com. O samą kartę radzę do niego pisać jak tylko majfrend nada paczkę. Ja tę kartę dostałem szybciej dzięki uprzejmości jednego Mireczka. Najlepsze jest to, że taka karta tylko po angielsku jest załączona do dokumentów paczki. Agentom celnym albo się nie chciało sprawdzać albo po angielsku im nie pasowało. Fedex wysłał mi smsa o próbie doręczenia kilka godzin po doręczeniu...

Towar o dziwo w kolorze oleju do smażenia, oklejony zgodnie z prawdą jako olejek eteryczny do produkcji mydła. Jeszcze nie próbowałem ale jak coś to się jeszcze odezwę.
#hiliq #edym #idym #epapierosy #epapieros
variat - No więc tego. Nie uśmiechało mi się korzystać z kolejnego dyma co cię wydyma...

źródło: comment_zA0mW03vFcMdtTssA1KExU0718psYd3B.jpg

Pobierz
  • 7
@variat: drogo na lnw kupujesz 500ml za 24$ 100mg nikotyny plus 14$ za wyslke ups , na etykiecie napisane ze to sam glikol wyslka z usa, to na zdjęciu już się utlenia brązowieje trochę, ja trzmam w zamrażarce i kolor dalej czysty