Wpis z mikrobloga

"Męski Głos" (moim zdaniem jęk #!$%@?) napisał na facebooku taką informację:

Do Polski przyjeżdżają młodzi mężczyźni z Ukrainy, którzy harują jak woły, żeby utrzymać siebie i swoją rodzinę w ojczyźnie. Niestety niektóre osoby w Polsce wykorzystują ich nieznajomość prawa i języka, żeby na nich zarabiać.

Niestety prokuratura zakwalifikowała to jako nieudzielenie pomocy, tymczasem ewidentnie było to celowe doprowadzenie 36-letniego Ukraińca do śmierci - jego szefowa nie wezwała karetki, a następnie zostawiła go w środku lasu na pewną śmierć. Tylko dlatego, że bała się kontroli z PIP-u, gdyż zatrudniała na czarno.


Napisałem komentarz: "Lewica winą za to obarcza kapitalistów, a prawica kobiety. Ciekawe." I została mi zablokowana możliwość dodawania komentarzy. Co ciekawe te same antyfeministyczne strony mnie zapraszały gdy napisałem jakiś antyfeministyczny komentarz. Jednocześnie oskarżali feministyczne strony o usuwanie komentarzy. Mamy tutaj na wykopie też jednego idiotę który wdziera się we wszystkie możliwe dyskusje i sam tworzy następne i regularnie usuwa wpisy ludzi gdy przegrywa dyskusję. Czy prawica nie potrafi inaczej dyskutować niż przez cenzurę i kłamanie (zmyślone cytaty?). Przykłady takich zachowań można mnożyć... Oni to z ich prywatnego charakteru robią czy w imię ideologii zrobią wszystko? #antykapitalizm #feminizm #polityka #lewica #prawica #redpill
  • 10
Oni to z ich prywatnego charakteru robią czy w imię ideologii zrobią wszystko?


@Solstafir: niedorzeczność sytuacji wskazanej w cytacie wskazuje na to drugie (całkowite zaślepienie ideologiczne, bo jak można z jednej strony negować ewidentny przykład kapitalistycznego wyzysku, a z drugiej do zaistniałej sytuacji dorabiać dopasowane pod tezę dyskryminacji męszczyzn uzasadnienie - jak by podobne traktowanie nie dotyczyło kobiet), natomiast sądzę też, że do takich poglądów ciągnie ludzi o określonych cechach charakteru.
@Revmir: Na tej samej stronie "Męski Głos" tłumaczył (feministkom) że o tym kto zajmuje wysokie decyzyjne stanowiska decydują kompetencje. Napisałem w komentarzu że nie decydują. Niedługo później redaktorem naczelnym "Playboya" została kobieta i "Męski Głos" się dosłownie #!$%@?ł (padały przekleństwa, jak taka niekompetentna osoba mogła dostać takie stanowisko i to w dodatku jeszcze czemu to kobieta jest. Oczywiście pojawiały się głosy że musiała dać dupy. Takie to podwójne standardy. Oczywiście redaktorem
@Solstafir: zeby widzial jak ciezko pracuja to by zmienil zdanie, umnie w pracy akurat 3 ukraincow robilo jak jeden polak. A jak bys zostawil samych to albo by nic nie zrobili albo by wszystko #!$%@?. To tak w skrucie ale ogolnie towarzysko byli spoko ale nie o to tu chodzi.
@Solstafir: bo o ile w niemałej ilości kwestii system rzeczywiście mocniej uderza w mężczyzn to 90% tych całych obrońców praw mężczyzn uważam za kompletnych baranów szukających nieświadomie w swej aktywności ujścia własnej frustracji, bez kompletnego zrozumienia materii problemu. Kapitalizm doskonale potrafi kanalizować niezadowolenie. Zresztą wystarczy obserwować działalność tych środowisk, by dostrzec że tu bardziej chodzi o usprawiedliwienie i uzasadnienie własnego seksizmu poprzez wskazanie nieprzyzwoitych zachowań drugiej strony niż znalezienie jakiegoś konstruktywnego