•  

Wczoraj wrzuciłem stronę dziś trochę statystyk i działań, jakie wykonałem, żeby rozwinąć projekt.
    Dla tych, którzy nie wiedzą o co chodzi:

pokaż spoiler Zrobiłem interaktywną mapę Google na podstawie gifa policji: https://www.wykop.pl/wpis/42247337/postanowilem-troche-udoskonalic-policyjna-mape-wyp/

Rozwój projektu w pierwszym komentarzu.

Dzięki wszystkim za pomoc i dalsze działania będę publikował pod tagiem: #smiertelnewypadki Chyba, że powinienem zrobić nowy tag?

#policja #polskiedrogi #wypadki #programista15k #programowanie #mapy #wordpress

•  

1) Kilkunastu mirków dodało wypadki. Jednak kilka powtarzało się z tym, co już jest na mapie. Po moderacji wrzuciłem poprawne zgłoszenia na mapę
      2) Napisałem w piątek do rzecznika policji czy udostępniają dane o lokalizacjach zdarzeń - to całkowicie załatwi sprawę mapa będzie się sama aktualizować i pozostanie dodanie linków do źródeł ze szczegółami. Do dziś brak odpowiedzi :( @malopolska_policja @Sierzant_Bagieta - może będziecie w stanie pomóc? W policji ktoś i tak nanosi to na mapę, więc na pewno takie dane posiadacie. Mogę to Wam później wystawić w formie, w której umieścicie na swojej stronie.
      3) Napisaliście sporo cennych uwag i na pewno kilka z nich wdrożę na stronie. Przyznaję, że nie do końca rozumiem krytykę rozwiązania Google Maps, ponieważ wydawało mi się to najtańszą i najszybszą do zrobienia technologią w połączeniu z WP. Obecny szablon nie pozwala na zmianę na coś innego.
      4) Zachęcam do wykopania znaleziska, chyba jest jakaś szansa jeszcze na wejście na główną: link
      5) Dziś postaram się uzupełnić dane na mapie tak, aby zgadzały się z tymi policyjnymi. Zachęcam też Was do dodawania, będę systematycznie zatwierdzał.

•  

@Pan_Tadeusz88: Na pewno masz dwie lokalizacje źle: wypadek w Jeziorkach był na DK 15, a nie w tym miejscu, w którym ty oznaczyłeś (jakieś 80 km dalej). Z kolei wypadek w Toruniu miał miejsce na ul. św. Józefa przy zjeździe na parking Lidla, nie w Lidlu.

•  

@AndrzejDudaKrolemJest: Dzięki, poprawiłem teraz powinno być ok. Dokładnie nie oznaczę wszystkich wypadków. Do tego były potrzebne koordynaty GPS a nie adresy wpisywane z palca

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Ostatnia cyfra po zaplusowaniu wpisu oznacza z czym zjesz swoją następną jajecznice:

1. Z pomidorami
    2. Z szynką
    3. Z salami
    4. Z chlebem
    5. Z serem spod napleta
    6. Z cebulą
    7. Ze szczypiorkiem
    8. Z depresją
    9. Z debetem
    0. Z jajkami
    #jedzenie #gotujzwykopem #glupiewykopowezabawy #heheszki #gownowpis #jajecznica #jedzzwykopem pokaż całość

odpowiedzi (27)

Kobieta z kochankiem w łóżku, mąż w delegacji.
    Zabawa w najlepsze, nagle słychać przekręcanie zamka w drzwiach.
    Kobieta myśli: -Mąż! Boże co ja zrobię, Boże! Proszę cofnij czas o godzinę!
    Nagle czas się zatrzymuje, kobieta słyszy głos boga: - Dobrze, cofnę czas o godzinę, ale za to kiedyś zginiesz rażona piorunem!
    Kobiecie się upiekło, lata mijały, a ona unikała złej pogody jak mogła, bojąc się spełnienia proroctwa.
    No ale zdarzyło się jej wygrać wycieczkę w góry, bała się trochę, ale pomyślała, że będzie się pilnować, ryzyko niewielkie itd..
    Po paru dniach nadarzyła się okazja pójść na Giewont, kobieta pomyślała - Pójdę! Pomodlę się przy krzyżu, odkupię winy!. I tak udała się na sczyt.
    Nagle ni stąd ni zowąd burza, niebo pociemniało, wichura.
    Kobieta: -Boże! Chyba nie pozwolisz mi tu zginąć razem z setkami tych niewinnych ludzi!
    Bóg na to: Niewinnych!? Ja was tu k***y, od 10 lat zbierałem!

#suchar #gory #przewodnik #giewont
    pokaż całość

odpowiedzi (24)

Pierwszy raz gram w Gothica 2. Co to za potwór? Dam mu radę na pierwszym poziomie?
    #gothic #pasjonaciubogiegozartu #pdk

odpowiedzi (16)