Wpis z mikrobloga

Przy czym od razu chciałbym sprostować pewien błąd.

Ja wcale nie jestem z innej części kraju niż Przasnysz. Ja wychowałem się w tamtych okolicach i dla mnie nie był to żaden szok.

Można wręcz powiedzieć, że jeśli Przasnysz to Prypeć, to ja jestem starym i doświadczonym Stalkerem i moja reakcja na to miasto to nie szok, tylko:
S.....i - Przy czym od razu chciałbym sprostować pewien błąd.

Ja wcale nie jestem ...

źródło: comment_mq575xVmf4gQeHGIHjo6a3zYk5kIujJN.jpg

Pobierz
@Strzelec_Kurpiowski: Dalej też jest ciekawie, bo okazało się, że się za dużo Czarnobyla naogladales :D

Ale proszę mi tu nie sugerować, że Przasnysz to moje gniazdo. Wychowałem się dobre kilkadziesiąt kilometrów od niego.

Och przepraszam, nie wiem skąd Pan jest przecież :D

Sto razy bardziej wolę dziewicze bory pod Myszyńcem czy jakieś pastwiska poprzecinane polami, czy ogólnie naturę niż te odrapane bloki skanseny PRL w Przasnyszu ( ͡° ͜ʖ
Och przepraszam, nie wiem skąd Pan jest przecież :D


@Liwiia: nie mogę napisać, zwłaszcza teraz, gdy pół Przasnysza na mnie poluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To powinieneś zostać leśniczym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mój tata kiedyś chciał, bo też uwielbia takie klimaty ku rozpaczy mamy

Kiedyś chciałem być, ale mam za słabe plecy aby się tam dorwać. Do dziś najmilej wspominam wycieczki szkolne
S.....i - > Och przepraszam, nie wiem skąd Pan jest przecież :D

@Liwiia: nie mogę ...

źródło: comment_FbpoSSwBjTwPBD0mhIkqbz10ICRWrxDQ.jpg

Pobierz
@Strzelec_Kurpiowski:

nie mogę napisać, zwłaszcza teraz, gdy pół Przasnysza na mnie poluje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na tej stronie nawet bez polowań lepiej nie podawać swojej lokalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To przez te wycieczki i wizyty w ich biurach od 8 roku życia wiem, że w domu (jak już się go dorobię) będę miał pełne wykończenie podłóg, ścian i sufitów z drewna.
Na tej stronie nawet bez polowań lepiej nie podawać swojej lokalizacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: też racja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rzeczywiście piękne, to zdjęcie, które wysłałeś kojarzy mi się z jakimś domkiem w górach.


Przy czym oni mieli dużo ładniej w środku i używali różnych rodzajów drewna najlepszego rodzaju.

Ja nie mam żadnej wizji swojego mieszkania w przyszłości, ani w ogóle
@Strzelec_Kurpiowski:

Przy czym oni mieli dużo ładniej w środku i używali różnych rodzajów drewna najlepszego rodzaju

Może też się dorobisz najlepszego rodzaju drewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pierwszy raz słyszę o czymś takim jak kryzys wczesnej dorosłości.

Kiedyś tam o tym czytałam. Jak się wpisze w Google to na pewno jest coś na ten temat

Na pewno jakieś, odległe chociaż, plany musisz mieć ( ͡° ͜
Może też się dorobisz najlepszego rodzaju drewien ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Liwiia: mam nadzieję. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na najbliższy rok to mam takie, że kończę studia, a potem szukam już pracy w zawodzie i prawdopodobnie wyprowadzę się do stolicy

A co do pytania czego chcę od zycia nawet nie umiem sobie odpowiedzieć. Na pewno chcę, żeby mnie zbytnio nie doświadczyło, w sensie