Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jako, że wczoraj szczęśliwie udało mi się wrócić do Chin z mojej 8-dniowej wycieczki po Korei Północnej postanowiłem zrobić małe rozdajo z drobiazgami, pamiątkami z tego kraju.

Nie taguje # rozdajo bo mam wrażenie, że tam jest spora patologia i mam od dawna na czarnej liście.

W skład zestawu wchodzą *:
    - wydanie gazety po koreańsku z relacją ze spotkania Kim Dżong Una z Donaldem Trupem na linii demarkacyjnej w Strefie Zdemilitaryzowananej pomiędzy Koreą Północną a Południową (kiedy D. Trump przeszedł na chwilę na stronę Północną).
    - wydanie gazety Pyongyang Times po angielsku z relacją z tego samego wydarzenia
    - 3 pocztówki
    - przypinka z flagą KRLD
    - 2 x banknot 5000 Won (niestety nie udało mi się ich rozmienić na niższe nominały)
    - paczka papierosów 7.27, które na co dzień pali Kim Dżong Un (hit)
    - 2 zupki "chińskie", czyli instant (nie wiem jak smakują)
    - mała paczka suszonej ryby czy kałamarnicy (czy czegoś takiego)
    - jakieś ciasteczka (nic specjalnego)

* zastrzegam sobie prawo małych zmian w składzie, ale postaram się wszystko wysłać

Paczkę będę wysyłał z Chin najtańszą opcją więc może nie dość, a jak dojdzie to może to być np. za 2 miesiące.

Losowanie przy użyciu mirkolos, jutro wieczorem chińskiego czasu. Zielonki i zbanowani nie biorą udziału. Z losowania wyłączę też ludzi z mojej czarnej listy.

#korea #koreapolnocna #azja #podroze #podrozujzwykopem #jemprzeciez <- mój tag o Azji - aktualnie z podróży
    pokaż całość

odpowiedzi (167)

Dogadałem się z kierownikiem i pracuje 7-15 zamiast 8-16.

Plusy
    Mniej stoje w korkach
    Szybciej zaczynam czas wolny
    Codziennie sram pierwszy w firmie

Minusy
    Trzeba szybciej wstawać

#pracbaza #korposwiat

odpowiedzi (92)

Na pewno komuś się przyda :)

odpowiedzi (66)