Wpis z mikrobloga

@Rymbaba: ja mam smarków w wieku 3 i 5 lat i jak patrzę na chlopców w podobnym wieku to sobie i innym współczuję :). U Ciebie też się ciągle biją, dokuczają itp itd ?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@piastun: i to jest plus jak masz dwójkę.
Ale wiesz co.
My rodzice uwielbiamy czytać.
I kiedyś na Olx kupiłem 50 komiksów kaczor Donald.
Leżało leżało.
I pewnego dnia starszy zaczął przeglądać.
Młodszy nie miał wyboru i też zaczął.
I w pewnym momencie żona:
Słyszysz?
Pobiegliśmy do pokoju.
A tam chłopaki czytają.
Cisza dziwne uczucie.

Ps mieliśmy taka akcję że starszy młodszego tak pchnął że na sor wylądowaliśmy.
Wtedy też było
@Sl_w_k_1: no obecnie jak panuje cisza to ja albo żona nogi za pas i szukamy co robią.
Co do czytania to moja chłopaki akurat bardzo lubią, wróbel ćwirek, kubuś puchatek a ostatnio żona im do snu przeczytała 3 grube książki o bolku i lolku
o kuzwa.... czyli w najblizszej przyszlosci brak szansy na cisze w domu :). U mnie najgorsze jest to, ze cwaniaczki nie potrafia bez siebie żyć, normalnie wzorcowi bracia ale wystarczy sekunda i z sielanki robi się mega awantura.


@piastun: dokładnie, takie życie. Kłotnia o miejsce czy o to jak sie coś nazywa lub jak wymawia jakieś słowo to codzienność
@Rymbaba: ile ja bym dał żeby się tak bawili (7 i 4) kupuje to LEGO jak gupek składamy raz pobawią się i potem nawet nie popatrzą w tą stronę. Jak tak dalej pójdzie to nigdy nie będę miał szansy im pokazać jak się poprawnie bawić kolejka LEGO :(