Gorące dyskusje ostatnie 12h

Mirki co tu się podziało xD Stoję sobie w kolejce do laboratorium w mojej przychodni, 90% to stare baby, a i nie mogło zabraknąć oczywiście matki z dziećmi. Dzieciaki zapatrzone w telefon, w związku z tym cisza i względny spokój. Nagle jak nie pierdolnie! Ryk, jakby ze skóry obdzierano. Telefon się rozładował ( ͡° ͜ʖ ͡°) żadne próby uspokojenia rozjuszonej gromady nie dają pozytywnych efektów. Nagle madka podchodzi do mnie, dzierżącej w dłoni telefon i pyta, czy bym bombelkom na chwile nie użyczyła tego sprzętu właśnie i będzie ”święty spokój” xD . Grzecznie odmówiłam, bo nawet swojemu bąblowi telefonu nie udzielam. Zostałam zwyzywana i uświadomiono mi że jestem winna nieszczęściu tych dzieci xD co się dzieje z tym światem... #madka #niewiemjaktootagowac #bombelek pokaż całość

odpowiedzi (31)

Jako że pod moim ostatnim postem p0lkom odpierdolilo gdy powiedziałam im smutna prawdę o ich wyglądzie i o tym czego pragną mężczyzni to dziś postanowiłam wam znowu przypomnieć, że można być zdrowym i szczupłym.

Zdrowa i atrakcyjna kobieta nie ma zwisającego brzucha czy celulitu.

Większość z was pewnie powie że pani na zdjęciu to anorektyczka, ale nie widać jej żeber, ma niski bodyfat i widać zarysy mięśni, to jest idealna sylwetka dla kobiety.
    Zdrowa, dobrze zbudowana,filigranowa i przede wszystkim urocza. Przy takiej kobiecie mężczyzna będzie mógł czuć się męsko a nie jak obok takiego babochlopa p0lki z bodyfatem 30%

I zawistne różowe darujcie sobie pieprzenie o tym że to anoreksja.

#p0lka #rozowepaski #bekazpodludzi #nsfw
    pokaż całość

odpowiedzi (117)

Co tu się odpierdala ( ಠ_ಠ)
    Chyba #heheszki #niewiemjaktootagowac #rakcontent

odpowiedzi (59)