Wpis z mikrobloga

Hejka, w związku z tym, że do #opener został tylko tydzień, zapraszam na moją coroczną edycję openerowej playlisty ( ) Przydatna, gdy widzisz, że robią ci się luki między koncertami i chcesz zapoznać się jeszcze z paroma artystami. Albo gdy chcesz po prostu poprzypominać sobie teksty swoich ulubionych kawałków, by z większą pewnością siebie drzeć ryjka pod sceną!

Na playliście znajdziecie 44 artystów, utwory w większości wybierane na podstawie setlist (więc jest duża szansa, że znalazło się tam to, co usłyszycie również na żywo), a tam, gdzie setlist nie było, wybierałam na czuja chociaż po kilka piosenek.
Enjoy! Link do Spotify tu :)

(No i tak korzystając z okazji - gdyby znalazł się ktoś, kto miałby ochotę na jakieś piwo przed/między koncertami to się polecam, ponoć jestem całkiem miłą Mirabelką. Jestem w tym roku sama na festiwalu i fajnie byłoby mieć się do kogo czasem odezwać ʕʔ)

#muzyka #spotify
  • 17
@doustnie: sztywniutko.
Szykuje się zacny lajnap, Dla samych Strokesów, Mariny i Grety Van Fleet warto.

Właśnie, wzrok mnie zawodzi, czy na liście zabrakło Grety? :) (formalnie headliner)
@Dutch: odnosiłam się to tego, dla kogo jeszcze moim zdaniem warto się wybrać :) a z Gretą jest tak, że jak nie mam nic przeciwko wtórnej twórczości (w końcu wszystko już i tak było), to oczekuję, że będzie ona przy tym przyjemna, nie boleśnie nudna, a taka niestety jest dla mnie ich płyta i nie mam ochoty do niej więcej wracać, tylko tyle
@doustnie: Mała nekromancja :)

Kylie szanuję, niemniej jej obecność na lajnapie i to w charakterze headlajnera (!) nieodmiennie mnie bawi. Lubię, jak to się ładnie mówi, subwersywność Openera - zeszłoroczne kontrowersyjne Taconafide okazało się strzałem w dziesiątkę, no ale... aj szud be so lucky, lucky, lucky, chcę to zobaczyć :)

a z Gretą jest tak, że jak nie mam nic przeciwko wtórnej twórczości (w końcu wszystko już i tak było),
@Dutch: Ja się trochę co do Kylie nie zgodzę, moim zdaniem ona idealnie pasuje do kierunku obranego przez festiwal lata temu, wypełnia na Openerze miejsce utworzone (zdaje mi się) dla Prince’a, ile? 8 lat temu? Wszystko jest na swoim miejscu, Taconafide było również przewidywalnym, mało kontrowersyjnym tak naprawdę ruchem :)
@doustnie:

Ja się trochę co do Kylie nie zgodzę

Jaka kłótliwa!

Taconafide było również przewidywalnym, mało kontrowersyjnym tak naprawdę ruchem :)

I tak, i nie.
Przypominam: aj szud be soł laki, laki laki laki...