Gorące dyskusje ostatnie 12h

Zamówiłem pizzę o średnicy 50 cm. Zmierzyłem ją bo coś mała mi się wydawala i wyszło że ma 43. Zadzwoniłem do pizzeri i powiedzieli mi, że 50 cm to się tyczy pudełka (wtf?) i w skrócie nie widzą problemu. Niby to śmieszne mierzyć pizzę, ale za 10 zł mniej jest 42, czyli prawie to samo co dostałem. Kręcić malysza?( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kiciochpyta #pizza #jedzenie #jedzzwykopem #gownowpis pokaż całość

odpowiedzi (23)

Dzisiaj rano na grupie #zakopane na #facebook pewna #madka zapytała, którą drogą najlepiej wejść na Rysy z 7 letnim dzieckiem. Chciała żeby dziecko miało frajdę. Odpisałem, żeby nie wchodziła, bo będzie dzwoniła później po TOPR i będą ją ściągali. Wylała się oczywiście na mnie fala spierdolenia od innych Alfa Madek, żebym takie komentarze zachował dla siebie, bo ona chce wejść i ostatecznie dostałem BANA:D. Godzine później w TV była informacja, że dziecko zginęło na Giewoncie. Nie wiem nawet, co powiedzieć, ale najlepiej A NIE MÓWIŁEM.

Czemu ten pustostan dalej się rozsprzetrzenia i nie daje sobie nic powiedzieć? Po co ludzie sie pchają tam gdzie nie powinni? Czemu ludzie sa coraz głupsi?

Wrzuciłbym screena z rozmowy ale niestety całość została już usunięta z grupy.

#rysy #tatry #gory
    pokaż całość

odpowiedzi (55)

Halo, a ja ile mam czekać na helikopter?
    #tatry #gory

odpowiedzi (35)