Wpis z mikrobloga

Siema ma ktoś możne namiar lub jakiegoś emalia do kogoś wyżej w neti ?? Chodzi o taka sprawę potrzebuje założyć internet stacjonarny mieszkam w domku jednorodzinnym sąsiad obok ma netie za domem mam 2 skrzynki jedna z neti druga z dialogu tak jak pisałem sąsiad obok ma internet od nich stacjonarny i chodzi. Gdy dzwonie na infolinie mówią mi ze u mnie nie można bo tak maja napisane na stronie xD nawet nikt nie chce tego sprawdzić dodam ze kiedyś był podłączony w domu dialog wszystkie kable są pociągnięte. Potrzebuje po prostu kontaktu do kogoś wyżej żeby opisać sprawę i możne żeby coś ugrać w tej sprawie nie jest to możliwe ze mam wszystkie kable pociągnięte dwie skrzynki za domem i oni mówią ze nie mogę mieć stacjonarnego i proponują mi jakiś mobilny... #netia #internet #komputery
  • 3
@Pumeeq sasiad moze mial podlaczona netie , jak prowadzili ekspansje na polsce , to podlaczali wszedzie , z umowy pewnie nie zrezygnowal i dalej korzysta - przyklad z doswiadczenia szwagier mial netie w miejscowosci obok wiekszego miasta zrezygnowal i wzial mobilny , chcial na nowo sie podlaczyc do netii , ale nie moze bo juz w tym rejonie nie obsluguja nowych klientow :)