Wpis z mikrobloga

ago-kom esports


@An_D: x-kom będzie głównym sponsorem więc albo nie będzie tego w nazwie, albo będzie całość (np. x-kom | Ago Esports / AGO Esports by x-kom) Przecież nie po to płacą kasę żeby było jakieś ago-kom które z niczym się nie kojarzy :P
@CeZ_: Czyli bardziej decyzja biznesowa niż sportowa, dlatego, aż trzech zawodników wymienili. "Mocek, Reatz, Stomp" to raczej szybko do top20 nie dolecą tym nowym zespołem.
@CeZ_: Ciekawe jak takie połączenie biznesowe wpłynie na dwie drużyny, czy nie będzie konfliktu interesów jak, np. gdy akademia i główny skład chcą grać w tym samym turnieju.
@CeZ_: Namieszałem. Chodziło mi o to, że co jeśli te dwa teamu nie łączą się w jeden skład, tylko x-kom zostanie po sponsorem ago. Jakoś nie chce mi się wierzyć w zrobienie z dwóch jednego teamu, chociaż z drugiej strony zarząd x-komu robi z lineupem co chce.
@donOGR: Jak by nie robili jednego to by dzisiaj AGO nie rozwiązało kontraktów z trzema graczami :P Znając x-kom to 3 dojdzie do furlana i grubego, a dwóch pozostanie na "ławce" do końca kontraktów jak to w x-komie bywało