Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bohater: moja różowa ma taką a nigdy nie pracowała w accenture. Dalej uważasz, że ktoś mający ich koszulkę reprezentuje jedną z największych swiatowych film consultingowych?

ps. co Ci się nie podoba w tym co on robi?:P przecież siedzi? Czy też się rozbiera?
@bohater: ale to źle? Jest zakaz kręcenia? Czy jak? Nie dobiera się, nie komentuje(bo o tym raczej bys napisała).

Ale dobra ja jestem z tych:
Szczerze mi samemu ani ona ani on nie przeszkadza. Jak chce się rozbierać to niech się rozbiera. Jesteśmy jakimś dziwnym pruderyjnym społeczeństwem. Co kogo interesuje co się pokazuje. Nagość jest naturalna ¯\_(ツ)_/¯
@jdhue: nie widzę problemu szczerze. Mogłoby sobie latać stado nagich ludzi i byłoby ok. Jedynie co by mnie oburzyło, jakby chamsko zaczęli się masturbować. A nie jakieś tam lekkie dotykanie.

Dlaczego męskie ciało miało by być mniej naturalne od damskiego?
dzieki, pieknie koles reprezentuje firme, ciekawe czy ona tez tam pracuje


@bohater: Może ktoras z diversity hires?

Takie korpo często robią podejrzane akcje zatrudniania tylko młodych dziewczyn... zawsze sie zastanawiałem, czemu tylko dziewczyn i czemu tylko młodych...

Wydaje mi sie, ze manager-zboczeniec jest jednym z możliwych wyjaśnień. Zaraz obok managerki-lesbijki-zboczenicy, co jest znacznie częstsze, niż sie ludziom wydaje.