Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc to wynik na tym torze potwierdza tylko przypuszczenia o różnicy w bolidach, najmniej techniczny tor w kalendarzu, wsadzisz tam małpę i dobrze pojedzie, tylko 9 zakrętów, które są łatwe do pokonania (nie bez przyczyny był to mój najlepszy tor w F1 2018 xD). Natomiast w Monaco różnicy nie było, z przewagą Roberta podczas wyścigu. Nie chcę byc foliarzem ale cóż, biorąc pod uwagę specyfikę torów to filmy z żółtymi napisami trochę się potwierdzają. Już sam nie wiem jak to jest, to jest jeden z kilku torów gdzie Williams powinien mieć przewagę bo nie potrzebuje dużo docisku i wynik robi na prostych samym silnikiem, a tu takie różnice? #!$%@? może to przez programy treningowe a ja właśnie wyprodukowałem #lukaszglowackicontent
#f1 #kubica
  • 15
Natomiast w Monaco różnicy nie było, z przewagą Roberta podczas wyścigu


@GigaCzad: jesteś foliarzem bo Monaco to ostatni tor który wymaga od samochodu czystego Performance a głównie umiejetnosci kierowcy i w miare jako takiego pakietu aero.
to samo tyczy się azerbejdzanu i monzy gdzie w drugim przypadku możes nie mieć nawet pakietu aero a samochod i tak zaliczy dobry wynik.

Dlatego te 3 wyscigi najczesciej daja na podium niespodziewanych kierowców.
Perez,
@GigaCzad: Nie osądzaj po pierwszym treningu. Ale jeśli rzeczywiście w kwalifikacjach, gdzie auta jeżdżą w jednym trybie, na tym torze będzie więcej niż pół sekundy przewagi Dżordża nad Robertem, to zacznę dopuszczać teorie spiskowe.
@Shewie: sam to napisałeś, na torze gdzie liczą się umiejętności nie bylo deklasacji, Kubica walczył o pozycję i do wypadku z Ogurazzim był przed Jerzykiem, na torach gdzie umiejętności nie mają tak dużego wpływu na wynik (Baku, Kanada) Robert był deklasowany. Takie są fakty, przez pryzmat ostatnich plotek wniosek wydaje się prosty, ale poczekajmy do końca weekendu.
Kanada, Polak zdobywa po arcy trudnym i niefortunnym dla kilku kierowców wyscigu gdzie swoje jedyne zwyciestwo w GP odnosi Robert Kubica. Ma jeden z najbardziej katastrofalnie wyglądajacych wypadków w F1 ostatniej dekady...
Baku gdzie popełnia błąd rozbijając bolid w bandach
...nadchodzi dzień 28.06.2019

na torach gdzie umiejętności nie mają tak dużego wpływu na wynik (Baku, Kanada)


@GigaCzad:
Pobierz Shewie - Kanada, Polak zdobywa po arcy trudnym i niefortunnym dla kilku kierowców wys...
źródło: comment_gDgoZZhnXyz7e0T79bz86qaPXGF4NvFw.jpg
@Shewie: No tak, bo są wypadki to pewnie według ciebie są to niesamowicie wymagające tory xDDDD

A no właśnie, widzę po edycji, że tak właśnie myślisz. Dobrze, Kubica miał farta w Monako (xD) i w Kanadzie gdzie przez 70% czasu ma się wciśnięty gaz do dechy tracił 2 minuty do Russella bo jest #!$%@? kierowcą.
Kubica walczył o pozycję i do wypadku z Ogurazzim był przed Jerzykiem


@GigaCzad: no tak z tym ze tam nie da sie nawet wyprzedzic po starcie. praktycznie niemozliwe
ale faktycznie w monako russel byl szybszy tylko na 40 okrazeniach
a rob na 30. obaj jechali swietny wyscig

gdzie normalnie na szybszych torach robert ma raptem 10-15 szybszych okrążeń od rus w calym wyscigu.

ciekawe jest to jak robert deklasuje russela na