Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witajcie, zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w #rozdajo Do zgarnięcia nowiutkie słuchawki REDMI AirDots 2
    A teraz trochę prywaty, w skrócie jestem grafikiem, miałem złamaną rękę w nadgarstku i po prawie roku przerwy wracam do pracy i szukam zleceń. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ▶️ Czym się zajmuje? ✅ Zajmuje się projektowaniem kreacji graficznych zarówno pod www (grafiki na social media, bannery, wizualizacje) jak i do druku (wizytówki, ulotki, etykiety, plakaty) oraz ✅ prowadzeniem profili na Facebooku w tym ✅ kampanii reklamowych Facebook ADS oraz ✅ fotografia produktowa (packshoty).
    Dokładniej wszystko jest opisane w pierwszym (podpiętym) poście FB gdzie również zobaczysz moje prace. Jestem zainteresowany zarówno jednorazową jak i dłuższą współpracą. Zainteresowanych serdecznie zapraszam na PW lub Messenger.

⤵️ Zapraszam na mojego Facebooka ⤵️
    KLIK - nie zapomnij zostawić lajka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Aby wziąć udział w losowaniu wystarczy zostawić plusa. Plusować można do jutra czyli 1.12.2021 godz. 20:00
    #rozdajo #zadarmo #xiaomi #sluchawki #grafika #grafikakomputerowa #facebook #marketing
    pokaż całość

odpowiedzi (34)

Nie wiem czy było xD kod źródłowy roksy
    #roksa #humorinformatykow #programista15k #heheszki #humorobrazkowy

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (9)

Inflacja 7,7%

Jestem tylko zwykłym różowym paskiem, ale powiedzcie proszę, czy dobrze liczę.

Jeśli "przeciętny" Polak zarabia 2400 zł netto miesięcznie, a inflacja wynosi 7,7%, to przeciętny Polak miesięcznie traci na inflacji 184 zł.

No bo 7,7% z 2400 zł to 184 zł.

184 zł x 12 miesięcy = 2208 zł

2208 zł to prawie tyle, ile wynosi jego miesięczna pensja... Czyli przez jeden miesiąc w roku przeciętny Polak pracuje teraz "za darmo"? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#gielda #nieruchomosci #inflacja #gospodarka #ekonomia #pis
    pokaż całość

odpowiedzi (76)