Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  Muszę się wyglądać bo nie mam komu i raczej nikt tego nie zrozumie. Jestem w swojej pierwszej ciąży i wczoraj potwierdzono płeć - chłopak. I jestem załamana. Całe życie marzyłam o córce, mąż także. Od początku ciąży "czułam" że to dziewczynka, na badaniach prenatalnych lekarka powiedziała że też skłania się ku tej opcji a wczoraj jak grom z jasnego nieba - jest penis i to na 100%. Mam 4 braci, byłam jedyną dziewczyną w domu (mama wcześnie zmarła). Mąż ma trzech braci. Nasi bracia (ci co mają już rodziny) mają samych synów. W dalszej rodzinie też same chłopaki. Dobija mnie to. Nie czuję się gotowa na klejenego mężczyznę w domu. Nie widzę się z autkami, koparkami, nie znoszę nawet niebieskiego koloru. Chłopcy są niegrzeczni, w ogóle nie są słodcy. W miejscach publicznych zawsze obserwują że to dzieciaki płci męskiej są te głośne, sprawiające problemy. Dziewczynki są zawsze cichutko, przy rodzicach, są śliczne, mają ładne włoski i ubranka. Wiem że to brzmi płytko ale tak bardzo byłam nastawiona na córkę, że nie mogę się teraz z tego pozbierać. Marzyłam o różowym pokoiku i ślicznych sukienkach, samej daleko mi do typu chłopczycy. Noc przepłakana. Mąż już powoli się przestawia, twierdzi, że pokocham malucha bezwarunkowo. Ja też wiem że tak będzie, ale ten pierwszy szok muszę sobie "przeboleć" i temu też służy ten wpis. Nie potrzebuję linczujących mnie komentarzy, słowa wsparcia natomiast mile widziane. Może są tu też inni którzy poczuli zawód w kwestii płci? Kiedy minął wasz żal? Bo boli cholernie to rozczarowanie.

  #ciaza #dzieci #rodzicielstwo

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  pokaż całość

  odpowiedzi (199)

 • odpowiedzi (31)

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  #anonimowemirkowyznania
  Mirabelki i Mirki, potrzebuję rady czyje myślenie jest błędne - moje czy niebieskiego.
  Ostatnio niebieski rozmawiał z kolegami i stwierdzili, że muszą się umówić na piwo. Powtarzał to przez kilka dni, że musi się z nimi umówić. W końcu wypadła okazja - trafił się koncert zespołu, który lubią. Oznajmia mi, że właśnie umawia się z kolegami, by tam iść, spoko idźcie, ja sobię czas zorganizuję wtedy bez problemu. Nagle pada pytanie 'Janusz pyta czy biorę ze sobą różową, idziesz z nami?' i tu nagle moje zdziwienie 'Janusz pyta? Czyli to on chce żebym przyszła, a nie Ty? Jakbyś Ty zapytał wcześniej to bym poszła, jak pytasz tylko dlatego, że Janusz pyta to nie idę'. Z jego strony padło stwierdzenie, że szukam dziury w całym, że przecież jakby nie chciał, żebym szła to by nie pytał. Nie ważne, że brzmi - Janusz chce byś z nami poszła, mi to rybka czy pójdziesz.
  Wy też nie pytacie swoich partnerów czy chcą iść z Wami gdzieś i dopiero jak kolega/koleżanka zapyta czy bierzecie drugą osobę to ją pytacie o zdanie czy najpierw sami pytacie i rozmawiacie na ten temat? Zasadnie przyczepiłam się, że pytanie padło od jego kolegi a nie z jego strony czy faktycznie szukam dziury w całym?
  #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  pokaż całość

  odpowiedzi (77)