Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie wrzucałem to zapodam ostatni tydzień

65 - niedzielny rozjazd przed wyprawą

340 - wyprawa z @metaxy @Mortal84 i @edicsson do Kostrzyna nad Odrą. Do granicy jechały jeszcze dwie osoby, ale nie kojarzę nicków z mirko. Większość trasy po niemieckiej stronie granicy ddr przy wale. Trasa dość monotonna, po prawej Nysa / Odra, po lewej pola, łąki i trochę drzew (z grubsza). Przewinął się każdy rodzaj nawierzchni od bardzo dobrego asfaltu po polną drogę z piaskiem. O dziwno bez kapcia, więc test opon Duro Hypersonic wypadł pomyślnie. Nie mam weny na dłuższe rozpisywanie się, bo samą trasę znajomym opowiadałem już z 20 razy, może ktoś z towarzyszy będzie miał bardziej gadane :D

30 - wieczorna jazda przy 34 st

126 - wczorajsza jazda z kumplem. Podjechałem do niego ok 35 km, pojeździliśmy trochę w okolicach Chocianowa, nieco górek wpadło

75 - dzisiejsza poranno-popołudniowa jazda. Dziś znów patelnia, blisko 36 st. Przed południem podjechałem zobaczyć start KE MTB Jakubów. Bardzo dużo uczestników, szczególnie na dystansie mega/giga. Łącznie dobrze ponad 300 osób. Zważywszy, że sama trasa została wyznaczona jakieś 2 tygodnie temu i są to pierwsze zawody w tym miejscu to frekwencja na prawdę spora.

137362 + 65 + 340 + 30 + 126 + 75 = 137998

#rowerowyrownik #300km #100km
  • 2