Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki, zamówiłem telefon z #banggood w ten sam dzień co ładowarkę indukcyjną.

Jedno i drugie przez priority direct mail. Ładowarka już doszła i pare dni po wysłaniu miała normalny tracking. Telefon z kolei cały czas ma niedostępny tracking a #alipaczka pokazuje to co widać na screenie.

Support sam nie wie o co chodzi i nie potrafi odpowiedzieć na żadne pytanie. I stąd moje pytanie. Czy jest się o co martwić?

Nie chodzi mi nawet o VAT, tylko o to czy dostarczą te paczkę czy niepotrzebnie się martwię.

Dodam jeszcze że zamówienie złożone było 15 czerwca

#telefony #kiciochpyta
ruscin - Drogie Mirki i Mirabelki, zamówiłem telefon z #banggood w ten sam dzień co ł...

źródło: comment_YOFhb2X3e4OyaExvM54XMF3jrCpj22Ri.jpg

Pobierz
  • 10
@prerogatywa: nie, smiechawa w #!$%@? generalnie. Ktos tam dzwonil do tego swiata przesylek i jakas mila Pani mu przekazala, ze paczki maja byc w przyszlym tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie ta sama sytuacja ,zapytania gdzie znajduję się moja paczka nic nie daje bo oni nic nie wiedzą ,świat przesyłek też nic nie wie z ich statusu wynika że nie wyszła jeszcze nawet z Chin ,ze statusu alipaczki że zakończyła odprawę celną z tym że inni mają statusy że paczki są już w UK a ja nie .Wkurza mnie już to bo nie lubię takich niejasnych sytuacji .Jedynie na pocieszenie ze