Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 616
Najbardziej mnie śmieszy jak konserwy i #tvpis robią fikołki intelektualne by tylko nie zacytować wypowiedzi tego pracownika.

Zasłaniają się tylko takimi słodko brzmiącymi hasełkami jak "moralność chrześcijańska", "bronienie poglądów katolickich", "obrona rodzinny i tradycyjnych wartości".
Dobrze wiezieć, że mordowonie homoseksualistów to tradycyjna wartość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #4konserwy
  • 37
@KiraQueen: Ale co kogo obchodzi, co jakiś typek sobie piszę w internecie czy mówi w prywatnej rozmowie. Na tej podstawie ten mały procent wykopków, który nie jest na bezrobociu też można by #!$%@?ć z roboty. Póki nie gazuje gejów niech se mówi co chce.
@KiraQueen: W sumie to trudno winić kogoś za cytowanie.
Facet zacytował Biblie, więc nie można powiedzieć, że to "Jego mowa nienawiści".

Czy można np. kogoś winić za cytat z przemówienia Stalina lub Hitlera ?

Ja tam mam wątpliwości ...

Myślę, że jest sam sobie winien.
Bo gdyby napisał "W Biblii napisano: ...." .. to mogli by go cmoknąć, a tak to trudno powiedzieć.

Ja na miejscu tego gościa wynająłbym najlepszego prawnika
Zasłaniają się tylko takimi słodko brzmiącymi hasełkami jak "moralność chrześcijańska", "bronienie poglądów katolickich", "obrona rodzinny i tradycyjnych wartości".


@KiraQueen: Nawet próbowałem poszukać tego, żeby wkleić jednemu wykopkowi to przekopałem się przez kilka OBURZONYCH artykułów w necie (nawet tych kontr pis itp.) i nikt tego nie cytuje xD Dopiero na wykopie znalazłem screenshota, więc deczko coś jest nie tak z tymi słowami i chyba lekko wchodzą w kodeks karny bo myślę, że
Pobierz
źródło: comment_y1mQMnA2pTZsoVKLcgNviAiajEWDmhWd.jpg