Wpis z mikrobloga

@trollasek: Elo mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I jak oceniasz pobyt w Czarnogórze? Coś koniecznie twoim zdaniem trzeba tam zobaczyć? I byłeś sam?
Właśnie czytam tutaj posty na mirko, w tym twój, gdzie jest bardzo wiele pomocnych informacji, i próbuję jakoś rozplanować sobie pobyt tam :)
Będę sam przez 4-5 dni pod koniec lipca, planuję zobaczyć jak najwięcej, i poza wybrzeżami na pewno chciałbym zahaczyć też
@sartek jestem bardzo zadowolony, tym bardziej, że udało się zrealizować plan w całości. Kotor zrobił niesamowite wrażenie, super widoki i jest co robić. Byłem też na wycieczce calodniowej za 50 euro, zrobiliśmy jakieś 450km w tym m.in most nad rzeką TARA (zip line I te sprawy), Durmitor, Manastir Ostrog. Jakbyś miał jakieś pytania to więcej napisać mogę jak będę przy kompie.
@trollasek: Dzięki za odpowiedź :).
https://360monte.me/north-montenegro-durmitor-tara-ostrog-tour - taką wycieczkę masz na myśli? Właśnie sprawdzałem to wcześniej, i w sumie wygląda całkiem spoko, żeby na jeden dzień mieć zorganizowaną wycieczkę, a reszta już samodzielnie.
A zatrzymywałeś się w różnych miejscach, czy miałeś jedną-dwie bazy wypadowe? W sumie myślałem, że mogę zatrzymywać codziennie w różnych miejscach (i tak będę miał tylko podręczny), ale z drugiej strony z tego co widziałem to komunikacja pociągami
@sartek: tak to jest ta wycieczka, jedzie sie busem, nas było 14 albo 16 osób i spoko przewodnik. Podobno super jest jeszcze rafting na Tarze, ale nie próbowaliśmy. Tak jak planowałem byłem troche w Petrovac(też całkiem fajne miasto) z tamtad rejs do Budvy, Sveti Stefan no i piękny Kotor, fajne stare miasto - mury i piękne widoczki z nich. Kolejny rejs, stad Cena nie jest negocjowalna ale można to zrozumieć, na