•  

Sporo osób mnie spytało pod moimi wpisami jak to jest wyjść z przegrywu, jaka jest moja historia, czemu wróciłem do piwnicy itp. Zamiast opowiedzieć wam swoją smutną historię i ujawniać szczegóły życia osobistego powiem wam co was czeka gdy zrobicie #wychodzimyzprzegrywu

- Będziecie musieli udawać kogoś kim nie jesteście żeby odnaleźć się w towarzystwie, przez co zawsze będziecie się czuli nieswojo i obco,

- Będziecie musieli kilka razy zmienić towarzystwo, przez brak ogłady parę razy dowalicie takie rzeczy, że staniecie się pośmiewiskiem, albo nie będziecie w stanie wrócić w to samo miejsce/grupę bo wstyd,

- Nie będziecie mogli rozmawiać o swoim hobby, na impreza nie rozmawia się o II WŚ (jak to @ukaszeq lubi), nie rozkłada się tur HOI na czynniki pierwsze, do tego muzyka typu disco, pop, disco-polo, czy chcecie czy nie,

- Niekiedy nawet nie będziecie mogli uprawiać swojego hobby, przez 9 lat zagrałem raptem w 3 gry (Skyrim, Rome2TW, Wiedźmin 2, obecnie nadrabiam gry z 2009 roku i będę szedł rok za rokiem sukcesywnie do przodu)

- Lata życia w samotności sprawią, że będziecie wyczuleni na czułość i bliskość, najmniejsze złapanie za rękę sprawi, że zapałacie uczuciem, każda rozmowa skończy się wieczornym snuciem planów przyszłości w czas gdy ta #p0lka już dawno o was nie będzie pamiętać. Zaowocuje to masą głupot, nawet nie wiecie jak łatwo stać się cuckiem czy betabankomatem.

- Jak w końcu zdecydujecie się zdjąć maskę nie oczekujcie zrozumienia.

- Koniec końców wrócicie do piwnicy i będziecie żałowali zmarnowanych lat, albo się powiesicie bo ile można udawać.

Możecie udostępniać ku przestodze, jak coś pytajcie bo na pewno o czymś jeszcze nie powiedziałem.

#przegryw

+: B..........s, ukaszeq +58 innych

Gorące dyskusje ostatnie 12h