Gorące dyskusje ostatnie 12h

DAILY REMINDER

Polacy sprzedali siebie, swój kraj i przyszłość swoich dzieci za 0,0126 bitcoina miesięcznie.

#kryptowaluty #500plus #neuropa #4konserwy #heheszki #bitcoin

odpowiedzi (14)

Witajcie! Prognozy pogody na koniec wakacji są obiecujące, więc aby było jeszcze weselej postanowiłem zrobić dla Was #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na soxinthebox.pl pojawiły się nowości, coś jagodowego i coś dla fanów #psy (。◕‿‿◕。)
    Pośród plusujących wylosujemy jedną osobę, która dostanie od nas (oczywiście #zadarmo) dowolnie skompletowany box z trzema parami skarpet i darmową dostawą do wskazanego paczkomatu!

Dodatkowo odwiedzając soxinthebox.pl na kod rabatowy: „summerend” otrzymacie 20% zniżki! Zniżka będzie trwała do końca sierpnia :)

Losowanie przez #mirkolos jutro około 15.00, zielonki młodsze niż ten post nie biorą udziału!

#soxinthebox #prezent #modameska #modadamska #noszekolorowe #socksinthebox #skarpetkiboners
    pokaż całość

odpowiedzi (27)

#oswiadczenie #gry #fortnite

Mam syna 9lvl. Oczywiście na PS4 gra mega za dużo w Fortnite. Mega za dużo też wydałem już pieniędzy na skiny i emotki ale mniejsza z tym.

Nie grałem w gry od wieków. ostatnio chyba CS1.6 jakieś 18 lat temu.
    Ostatnio postanowiłem zainstalować sobie tego gniota Fortnite na swoim PC (kuźwa chyba z 30GB).
    No i dołączyłem do teamu mojego syna. Zdziwiły się małolaty bo nie jestem totalnym lamą i coś jeszcze pamiętam z FPSów. Tylko to budowanie ścian, schodów jest mega wkurzające. Pół klawiatury trzeba ogarniać :(

Generalnie syn jest mega dumny bo jestem jedynym ojcem, który gra ze swoją pociechą (w tej ekipie przynajmniej).
    Miło mi bo młody zamiast gonić razem ze swoją ekipą to wciąż mnie ochrania i wspiera :)
    Ps. tylko jakoś nie chce mi się uruchamiać mikrofonu jak reszta tych dzieciaków.

#40plusclub
    pokaż całość

odpowiedzi (71)