Wpis z mikrobloga

Ludzie na hulajnogach elektrycznych w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- stwarzają zagrożenie na chodnikach dla pieszych i dla siebie
- stwarzają zagrożenie na ulicach dla samochodów i dla siebie
- hulajnogi nie nadają się na ścieżki rowerowe, rowerzyści nie są na nie gotowi
- w ogóle nie nadają się do miast

Jak widzę takiego typa w mieście który popyla na takiej hulajnodze to się zastanawiam czy ktoś mu mózg wyciągnął i nie może jechać transportem publicznym czy może jest tak leniwy, że nie potrafi przejść tego dystansu na nogach? Przecież te hulajnogi w miastach gdzie mamy transport publiczny są całkowicie zbędne. Dobrym przeznaczeniem tych hulajnóg byłaby wieś gdzie spotyka się jedną osobę na 20 minut a nie pełne ludzi miasto w którym hulajnogarze wprowadzają jeszcze większy zamęt. Wsie, lasy, tereny zamiejskie - to jest dobre miejsce dla tego typu urządzeń jak hulajnogi bo tam i tak nie ma transportu publicznego i hulajnogi sprawdzą się tam idealnie.

Na szczęście to chwilowa moda, za 2 lata tego już pewnie nie będzie, a za 5 nikt nie będzie o tym pamiętał

#hulajnogaelektryczna #hulajnoga #lime #hive #transport #polskiedrogi #oswiadczenie #truestory #warszawa #krakow #wroclaw #poznan #katowice
Nirin - Ludzie na hulajnogach elektrycznych w miastach. Szkalujesz, plusujesz
- stwa...

źródło: comment_osKBJtij6PLXx2WaVwU6p4QBxa0cbmsA.jpg

Pobierz
  • 116
@Nirin: > Jak widzę takiego typa w mieście który popyla na takiej hulajnodze to się zastanawiam czy ktoś mu mózg wyciągnął i nie może jechać transportem publicznym czy może jest tak leniwy, że nie potrafi przejść tego dystansu na nogach?

Ehh ci leniwi ludzie, jeżdżą transportem publicznym albo autami zamiast chodzić pieszo po mieście ( ͡° ͜ʖ ͡°). Mi jakoś nie przeszkadza, że ludzie sobie tym jeżdżą,
@Nirin:

- stwarzają zagrożenie na chodnikach dla pieszych i dla siebie

ja za to mam nadzieje, ze przejdzie nowelizacja ustawy i bedzie mozna chodzic po chodniku tylko z licencja

- hulajnogi nie nadają się na ścieżki rowerowe, rowerzyści nie są na nie gotowi

idioci, ktorzy nie potrafia jezdzic na rowerze nie sa na to gotowi, normalni ludzie ogarniaja co sie wokol nich dzieje, niezaleznie od tego czy to piesi czy rowerzysci.
hulajnogi nie nadają się na ścieżki rowerowe, rowerzyści nie są na nie gotowi


@Nirin: rowerzyści ogółem na nic nie są gotowi. Ostatnio typ do mnie wyskoczył z mordą, bo śmiałem wejść na, jego zdaniem, ścieżkę rowerową. Problem w tym, że to był ciąg pieszo-rowerowy, ale po #!$%@? czytać znaki jak można #!$%@?ć a potem drzeć ryja. Jeszcze jakbym mu się #!$%@?ł pod koła znienacka to bym zrozumiał, ale cały czas zmierzałem
@Nirin: Moda na hulajnogi nie minie. Przynajmniej nie na małe pojazdy elektryczne. Bo to nie moda, a po prostu nowy środek transportu, który zapewne z czasem przeewoluuje w coś innego, niż hulajnoga. Małe elektryki zostaną w miastach już na stałe. Szczegolnie, że obecnie mamy trend pozbywania się aut z miast. Komunikacja miejska, chociażby najlepiej przemyślana, i tak pozostanie gównem. Przesiadki, dochidzebue na przystanki, tłok, korki, igraniczone trasy, ograniczone kursy w nocy,