Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Mirki, jest jakiś sposób na odblokowanie telefonu bez znajomości PINu telefonu/twardy reset? Kolega kupił u Turka Samsunga A40, niestety okazalo sie że telefon jest nie taki nowy jak mówił xD
  #kiciochpyta #samsung #telefony

  odpowiedzi (59)

 • avatar

  Ale się wkurwiłem co dzisiaj przeczytałem.
  Niby nic nowego, ale się wkurwiłem.
  Trzymajcie się mocno.

  (...) rząd uchwalił poszerzenie programu również o dopłaty na pierwsze dziecko. W ten sposób koszt 500+ będzie wynosił już nie 25, a 40 miliardów złotych, czyli prawie połowę tego, co wydajemy na służbę zdrowia!

  Nie chciało mi się uwierzyć, ale sprawdziłem i rzeczywiście wydajemy na służbę zdrowia w Polsce lekko ponad 80 miliardów.
  NA CAŁĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA.

  Zamiast 500+ można by było zwiększyć wydatki na służbę zdrowia o 50%!

  Zwiększenie limitów o 50%, zwiększenie płac o 50%, zwiększenie/rozszerzenie refundacji na leki.
  Może kupno karetek, może nowe oddziały, może doinwestowanie sorów.

  Już jest tragedia. A skończy się tak, że tylko bogatych będzie stać na leczenie. Bedni do piachu, umierać będą w kolejkach lub z powodu braku kasy na leki/leczenie.

  #500plus #sluzbazdrowia #lekarz #zdrowie #ekonomia #4konserwy #neuropa
  pokaż całość

  odpowiedzi (40)

 • avatar

  45 min sprzątania tylko takiego wycinka jak na zdjęciu. 2 worki szkła (sam alkohol bez wyjątku), jeden plastiku (głównie paczki po papierosach i papierki po batonikach). Rezultat - zadowolona rodzina kaczek, pomieszkują sobie w okolicy. Pewnie jeszcze tam wrócę ale ciężko się na żołądku robi zbierając taki syf i dusząc się od zapachu psich kup (to jest nawet gorsze niż same śmieci) wiec to trzeba robić z przerwami. #wygryw

  odpowiedzi (29)