Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sztajek: idź Pan w #!$%@? z mechanikaki u nas.
Odwiedziłem pięciu którzy podłączali kompy coś tam grzebali a żaden nie naprawił auta. Brak mocy. No to #!$%@? trzeba turbine wymienić. A padł zawór bocznikowy do czego sam doszedłem i sam wymienilem. Koło Auchana na tysiącleciu jest taki najazd można samemu wszystko zrobić. 2 tysiące a 200 zł różnica jest. Najchętniej bym widział mechanika gdzie mogę kamerę włączyć i widzieć jak pracuje.
@komar251: kiedyś miałem podobnie z innym autem. Nawet uleglem i wymieniłem turbine. Okazało się, że padł czujnik za 65zl. Też sam do tego doszedłem. No, ale rozrządu sam już nie wymienię, tym bardziej w nowszym aucie. A w autoryzowanym serwisie nawet nie pytam. Się o koszty takiego zabiegu. Zresztą te serwisy tak samo naprswiaja jak cała reszta.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sztajek: co wy macie w Polsce z tym rozrządem? Hałasuje? Słuchać szuranie metaliczne? Łańcuch nie wyciąga się z minuty na minutę to jest proces długotrwały, kilka miesięcy, lat jeżdżenia jak debil. Jak nie ma żadnych objawów to go zostaw w spokoju i zaoszczędź pieniądze. Jak masz 177km to musisz być bardziej uważny ale przy 163 lub 184 zostaw tak jak jest bo są bezawaryjne. No chyba że kupiłeś 15 letnie auto
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sztajek: nie. BMW ma łańcuch którego się nie wymienia. Producent tego nie przewiduje i my w serwisie też tego nie robimy. Nigdy. Jeżeli już to tylko na życzenie i bez gwarancji, chyba że chodzi tu o model z wadami fabrycznymi. W Polsce ludzie wiedzą lepiej co inżynierzy stworzyli. 6 letnie? Zostaw ten łańcuch w spokoju. Nowe modele kręcą po 500k bez problemów.