•  

141274 + 118 + 316 +162 + 53 = 141923

Jazdy z przedłużonego weekendu z rowerem w prawie Bieszczadach (Krosno), który był zabrany zupełnie „przy okazji”.

118 - popołudniowa jazda w kierunku Jasła i Magurskiego Parku Narodowego.

316 - piątkowa pobudka po 3 rano i start o 4 rano, by objechać prawie całą Wielką Pętlę Bieszczadzką. Ominąłem północną część pętli, gdyż startowałem z Krosna. Udało się za to zaliczyć Arłamów, ale tamta okolica nie zachwyciła mnie szczególnie, zwłaszcza że jechałem pod huragan wiejący w twarz. Na Bieszczadach się nie zawiodłem, łagodniejsze do jazdy rowerem niż Karkonosze, ale chyba też troszkę „gorsze” widokowo. Dało się zauważyć też większy ruch samochodowy, ale nie dawał się jakoś we znaki. Drogi też całkiem dobre, w porównaniu do np. Ziemi Kłodzkiej, tam dziura na dziurze. Tego dnia wpadła też życiówka kilometrów, jednak pobita niewiele, za to przede wszystkim wpadła życiówka metrów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

162 - objechać to co zostało, a przede wszystkim podjechać na lotnisko szybowców w Bezmiechowej Górnej. Nie zawiodłem się. Podjazd fajny, były dwie cyferki nachylenia. Na górze piękny widok na Bieszczady, a do pełni szczęścia udało się trafić na start szybowca „z popychu”. Później zawalona ludźmi Solina, wszedłem na sam początek, dalej mi się nie chciało.

53 - na zamek Kamieniec i po zdjęcie ze znakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Galeria zdjęć

#rowerowyrownik #ruszmirko #szosa #rower #bieszczady

źródło: IMG_20190628_090127(1).jpg

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Fajna okolica chyba się wprowadzę

odpowiedzi (30)

• odpowiedzi (23)

Rodzina mnie wygnała XD Moja Ciotka się do mnie przyjebała na FB (nie ma co robić na bezrobociu ) o to że dałem jej złą reakcję XD. No i dostałem wiązkę, że nie mogę z nią dyskutować na ważne tematy bo nie mam doświadczenia życiowego i zasugerowała mi że jestem jakiś gorszy. No i mnie tym wkurwiła bo to typowa madka co ma 3 bombelków z trzema innymi typami ( każdy ma wylane) i nie pracuje a żyje z alimentów i 500+. I napisałem jej że idę pracować na jej 500+ ,nie musi mi dziękować i że praca to fajna sprawa XDD Ja już w robocie i dostaję telefon od Matki że zrobiłem inbe w rodzinie .Niby ciotka poszła i płakała u babki że hur dur jaki ja to jestem zły. No i na chwilę obecną to jestem z rodziny wyjebany ale było warto XD

#gownowpis #zalesie #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (31)