Wpis z mikrobloga

@sarisX: @SweetDreams: zgodze się, Bar a Boo zdecydowanie wymiata w Kato jeżeli chodzi o włoskie. Maxi natomiast ssie strasznie, jeżeli chodzi o takie bardziej 'polskie' podejście do pizzy. Ja ci ze swojej strony polecam Bistro Bzik (wypasiona pizza 50cm za 45zł), najlepsza w Kato.
@Filip3k91: no cóż - opinie są różne, ale mi i kilku osobom Maxi (jeśli chodzi o okolice centrum czy północnych dzielnic Katowic) smakuje najbardziej.
Często próbuję czegoś nowego, ale póki co lepszej nie znalazłem.
@SweetDreams: Powiem Ci tak, swego czasu mi bardzo smakowała, ale strasznie się opuścili. Czasem jak dostawałem pizze to 2/4 kawałka to było samo ciasto. Dawniej do centrum w okolice AWFu takie zamówienie dowozili w max 30 minut od momentu zamówienia. Jak zamawiałem ostatnim razem musiałem czekać ponad półtorej godziny. Wiem, że są różne przyczyny długości dostawy, ale dziwnym trafem odkąd zaczęła spadać szybkość dostawy, zaczęła też jakość samej pizzy.

Najważniejsze, że
@Filip3k91: aaa, ważna rzecz - ja tylko w lokalu jem ( ͡° ͜ʖ ͡°) w dostawie smakuje sporo gorzej... ( ͡° ʖ̯ ͡°)
dodatkowo jeśli zamawiam przez pyszne.pl to przywożą do mnie z lokalu w Sosnowcu gdzie jest jeszcze gorsza...
@SweetDreams: a widzisz, to w takim razie tutaj może być pies pogrzebany, bo ja z reguły dostawa. W lokalu byłem ze 2 razy i w sumie za każdym razem byłem zadowolony z jakości pizzy, gorzej z obsługi, dlatego przestałem chodzić :P
@sarisX: Pizza z pieca - cena/jakość - najbardziej włoska
Bar a boo - przereklamowane, pizze mega średnie.
Vera Napoli - jakość podobna, a może i wyższa niż w Pizzy z pieca, ale ceny wyższe o ok. 10-15zł
Basiliana - ktoś cię nie lubi jeśli ci to poleca.