Gorące dyskusje ostatnie 12h

Pewnie część z Was zapomniała już o tej zabawie, więc to dobry czas na kolejną ankietę ;).
    5 miesięcy temu 3 764 mirków oceniało animację "Zootopia".
    89% zadeklarowało, że widziało tę animację, a zaledwie 11% jej nie oglądało.
    Oceniliście Zwierzogród na 8,05, a to trochę wyższa ocena zarówno od tej na Filmwebie (7,9) oraz na IMDb (8,0). Ocena ta oznacza, że "Zootpia" wpada na 1 miejsce w rankingu top 5 filmów animowanych według wykopków :).

Na dzisiejsze głosowanie wybrałam jedną z najpopularniejszych kreskówek ostatnich kilku lat - "BoJack Horseman" (2014-obecnie);

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowekreskowki

Zasady: Oceniamy kreskówki oraz filmy animowane z różnych okresów. Głosujemy w skali 1-10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu IMDB i Filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-4 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś daną animację.

Top 5 seriale:

pokaż spoiler 1. DuckTales (1987-1990) - 8,95
    2. Courage the Cowardly Dog - 8,86
    3. South Park - 8,78
    4. Futurama - 8,68
    5. Gravity Falls - 8,47

Top 5 filmy:

pokaż spoiler 1. Zootopia - 8,05
    2. Fantastic Mr. Fox - 7,93
    3. Song of the Sea - 7,90
    4. Mary and Max - 7,53
    5. Sing - 6,61

Miłej zabawy :-).

#wykopowekreskowki #kreskowki

#wykopowekreskowki
    pokaż całość

odpowiedzi (50)

Ale wczoraj po marszu równości wysyp "centrystów" i standardowe teksty:
    -"Obie strony siebie warte."
    -"Dwie patologie się spotkały."

Gardze tym symertryzmem.

pokaż spoiler #bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #heheszki #humorobrazkowy
    pokaż całość

odpowiedzi (79)

Rodzina mnie wygnała XD Moja Ciotka się do mnie przyjebała na FB (nie ma co robić na bezrobociu ) o to że dałem jej złą reakcję XD. No i dostałem wiązkę, że nie mogę z nią dyskutować na ważne tematy bo nie mam doświadczenia życiowego i zasugerowała mi że jestem jakiś gorszy. No i mnie tym wkurwiła bo to typowa madka co ma 3 bombelków z trzema innymi typami ( każdy ma wylane) i nie pracuje a żyje z alimentów i 500+. I napisałem jej że idę pracować na jej 500+ ,nie musi mi dziękować i że praca to fajna sprawa XDD Ja już w robocie i dostaję telefon od Matki że zrobiłem inbe w rodzinie .Niby ciotka poszła i płakała u babki że hur dur jaki ja to jestem zły. No i na chwilę obecną to jestem z rodziny wyjebany ale było warto XD

#gownowpis #zalesie #chwalesie
    pokaż całość

odpowiedzi (90)